POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Kadra seniorów na zgrupowanie w RPA18.01.2016


W dniach od 1 do 12 lutego br. reprezentacja Polski seniorów będzie przebywać na zgrupowaniu w Południowej Afryce, oprócz treningów rozegra w Pretorii trzy mecze z silnymi rywalami. Zbiórka zawodników w poniedziałek, 01 lutego o godzinie 16.00 w siedzibie Polskiego Związku Rugby, Warszawa, ul. Marymoncka 34.  
 
Powołani zawodnicy: 
1. Daniel Bartkowiak - Arka Gdynia  
2. Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot 
3. Craig Bachurzewski - Edynburg Rugby (Szkocja) 
4. Rafał Witoszyński - Lechia Gdańsk
5. Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce  
6. Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk
7. Paweł Dąbrowski - Arka Gdynia    
8. Paweł Poniatowski - CO Creusot Bourgogne (Francja)  
9. Michał Krużycki - Redingensians Rams RFC (Anglia)
10. Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot 
11. Robert Graban - Ogniwo Sopot
12. Aleksander Nowicki - AS Macon Rugby (Francja)
13. Piotr Karpiński II - Budowlani Łódź SA
14. Mateusz Bartoszek - SMRC Saint Médard (Francja) 
15. Cyprian Majcher - Budowlani Łódź SA
16. Dawid Banaszek - Arka Gdynia    
17. Patryk Reksulak - Budowlani Łódź SA
18. Jakub Bobruk - Pogoń Siedlce  
19. Dawid Plichta - Orkan Sochaczew  
20. Tomasz Gasik - Orkan Sochaczew 
21. Rafał Szrejber - Arka Gdynia    
22. Marek Grabowski - Budowlani Łódź SA  
23. Tomasz Rokicki - Lechia Gdańsk
24. Marek Przychocki - Ogniwo Sopot 
25. Krystian Pogorzelski - Budowlani Łódź SA
26. Mateusz Lament - Pogoń Siedlce  
27. Robert Kwiatkowski - Lechia Gdańsk
28. Kevin Bracik - Lechia Gdańsk  
 
Każdy zawodnik musi zabrać: 
Bermudy, koszulkę białą i czerwoną
Czerwony sprzęt treningowy
Spodenki meczowe
Paszport
 
U18: Powołania do Cetniewa Nowe władze Lubelskiego OZR
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 2 9
2 RC Orkan Sochaczew 2 8
3 MKS Ogniwo Sopot 2 6
4 RzKS Juvenia Kraków 2 6
5 OKS Skra Warszawa 1 5
6 MKS Pogoń Siedlce 1 4
7 RC Lechia Gdańsk 2 1
8 RC Arka Gdynia 2 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0