POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.336.253 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kalendarz rozgrywek U16 i U1829.08.2018

 
Harmonogram rozgrywek MPJ/MPK i akcji centralnych U18/U16
 
15/16.09.2018
MPJ
Juvenia Kraków v Legia Warszawa
RC Arka Gdynia v RC Orkan Sochaczew
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin
KS Budowlani Łódź v MKS Ogniwo Sopot
 
22/23.09.2018
MPJ
Legia Warszawa v RC Orkan Sochaczew
KS Budowlani Lublin v Juvenia Kraków
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Siedlce
MPK
Grupa A
KS Budowlani Łódź v pauza
Juvenia Kraków v BBRC Łódź
Grupa B
RC Orkan Sochaczew v pauza
KS Budowlani Lublin v Skra Warszawa
Grupa C
RC Arka Gdynia v pauza
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot
 
22/23.09.2018
I Turniej MP Kobiet U16 Rugby 7
 
27-30.09.2018
OKKWJ Burzenin
 
01-04.10.2018
Kadra Narodowa U18 Praga (Czechy)
 
06/07.10.2018
MPK
Grupa A
pauza v BBRC Łódź
KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków
Grupa B
pauza v Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin
Grupa C
pauza v MKS Ogniwo Sopot
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk
Grupa D
I turniej, rozstawienie wg regulaminu MPK R15
 
06/07.10.2018
II Turniej MP Kobiet U16 Rugby 7
 
13/14.10.2018
I Turniej GP Rugby 7
 
13/14.10.2018
I Turniej MMM
 
20-21.10.2018
MPJ
KS Budowlani Łódź v Legia Warszawa
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot
RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Siedlce
Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia
MPK
Grupa A
Juvenia Kraków v pauza
BBRC Łódź v KS Budowlani Łódź
Grupa B
KS Budowlani Lublin v pauza
Skra Warszawa v RC Orkan Sochaczew
Grupa C
RC Lechia Gdańsk v pauza
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia
 
27-28.10.2018
MPJ
Legia Warszawa v MKS Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia
KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin
MPK
Grupa A
pauza v KS Budowlani Łódź
BBRC Łódź v Juvenia Kraków
Grupa B
pauza v RC Orkan Sochaczew
Skra Warszawa v KS Budowlani Lublin
Grupa C
pauza v RC Arka Gdynia
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk
Grupa D
II turniej, rozstawienie wg regulaminu MPK R15
 
27-28.10.2018
III Turniej MP Kobiet U16 Rugby 7
 
31.10-03.11.2018
Kadra Narodowa U18
 
22-25.11.2018
Kadra Narodowa U18
 
14-16.12.2018
Kadra Narodowa U18
 
27-31.12.2018
Kadra Narodowa U18
 
28-31.03.2019
OKKWM / U16
 
06/07.04.2019
MPJ
Legia Warszawa v KS Budowlani Lublin
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź
MKS Ogniwo Sopot v Juvenia Kraków
MKS Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia
MPK
Grupa A
BBRC Łódź v pauza
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź
Grupa B
Skra Warszawa v pauza
KS Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew
Grupa C
MKS Ogniwo Sopot v pauza
RC Lechia Gdańsk v RC Arka Gdynia
 
11-21.04.2019
Kadra Narodowa U18 ME 
 
13-17.04.2019
Kadra Narodowa U16 PNP 
 
27/28.04.2019
MPJ
RC Arka Gdynia v Legia Warszawa
Juvenia Kraków v MKS Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot v RC Orkan Sochaczew
KS Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź
MPK
Grupa A
pauza v Juvenia Kraków
KS Budowlani Łódź v BBRC Łódź
Grupa B
pauza v KS Budowlani Lublin
RC Orkan Sochaczew v Skra Warszawa
Grupa C
pauza v RC Lechia Gdańsk
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot
Grupa D
III turniej, rozstawienie wg regulaminu MPK R15
 
02-05.05.2019
OKKWJ 
 
11/12.05.2019
II Turniej GP Rugby 7
 
18/19.05.2019
MPK
I Baraż
 
25/26.05.2019
III Turniej GP Rugby 7
 
25/26.05.2019
MMM FINAŁ
 
01/02.06.2019
MPJ
MKS Ogniwo Sopot v Legia Warszawa
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Lublin
Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew
MPK
II Baraż , PP
 
08/09.06.2019
TDiM Finał
 
14-16.06.2019
MPJ
Turniej Finałowy
MPK
Mecze o VII – IX miejsce
 
22-26.06.2019
MPK
Finał
 
19-21.07.2019
MPK/OOM Rugby 7
 
W kalendarzu nie są ujęte wszystkie akcję KN U18 w okresie styczeń - marzec 2019r.
 
Rozgrywki prowadzone są przez właściwych komisarzy:
MPJ R15 i R7 oraz MPK R15 i R7 Przemysław Pustkowski pustekp@wp.pl 
MK Kobiet U16 Zbigniew Grądys zgradys@bbrclodz.pl 
 
Regulaminy MPK i MPJ 2018/2019 Kurs MKJ: Zakończono rekrutację

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.336.253 liczba odwiedzin od
01.01.2014