banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Klubowy Puchar Europy - III-IV runda20.12.2015


Za nami dwie następne kolejki (10-12.12.2015 i 17-20.12.2015) European Rugby Challenge Cup czyli Klubowego Pucharu Europy. 
 
Grupa 1
Connacht Rugby v Newcastle Falcons 25:10
Enisei-STM Krasnojarsk v CA Brive Rugby 10:7
CA Brive Rugby v Enisei-STM Krasnojarsk 33:3 
Newcastle Falcons v Connacht Rugby 29:5 
Klasyfikacja: 1. Connacht Rugby (Irlandia); 2. Newcastle Falcons (Anglia); 3. CA Brive Rugby (Francja); 4. Enisei-STM Krasnojarsk (Rosja) . 
 
Grupa 2
Newport Gwent Dragons v Section Paloise Pau 22:0
Castres Olympique v Sale Sharks 10:17 
Sale Sharks v Castres Olympique 31:10
Section Paloise Pau v Newport Gwent Dragons 17:34 
Klasyfikacja: 1. Newport Gwent Dragons (Walia); 2. Sale Sharks (Anglia); 3. Castres Olympique (Francja); 4. Section Paloise Pau (Francja). 
 
Grupa 3
Cardiff Blues v Montpellier Herault Rugby 37:27
Rugby Calvisano v Harlequins FC London 10:50
Montpellier Herault Rugby v Cardiff Blues 23:22
Harlequins FC London v Rugby Calvisano 59:7
Klasyfikacja: 1. Harlequins FC London (Anglia); 2. Cardiff Blues (Walia); 3. Montpellier Herault Rugby (Francja); 4. Rugby Calvisano (Włochy).
 
Grupa 4
Worcester Warriors v Gloucester Rugby 22:34
Stade Rochelais v Zebre Rugby 27:19
Gloucester Rugby v Worcester Warriors 27:13
Zebre Rugby v Stade Rochelais 25:5
Klasyfikacja: 1. Gloucester Rugby (Anglia); 2. Zebre Rugby (Włochy); 3. Stade Rochelais (Francja); 4. Worcester Warriors (Anglia). 
 
Grupa 5
Agen Rugby v FC Grenoble Rugby 20:40
London Irish v Edinburgh Rugby 38:6
Edinburgh Rugby v London Irish 18:15
FC Grenoble Rugby v Agen Rugby 48:45
Klasyfikacja: 1. FC Grenoble Rugby (Francja); 2. London Irish (Anglia); 3. Edinburgh Rugby (Szkocja); 4. Agen Rugby (Francja).
 
Zdjęcia: www.epcrugby.com

W ten świąteczny czas ! Zarząd PZR obradował w Gdańsku
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0