POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.315.216 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Klubowy Puchar Europy - V-VI runda21.01.2018

 
Za nami dwie ostatnie kolejki (12-14.01.2018 i 19-20.01.2018) European Rugby Challenge Cup czyli Klubowego Pucharu Europy. Z dwudziestu drużyn, osiem awansowało do ćwierćfinałów. 
 
Grupa 1
Bordeaux-Begles v Dragons 36:28
Newcastle Falcons v Enisei-STM 64:7
Enisei-STM v Newcastle Falcons 19:33
Dragons v Bordeaux-Begles 33:17
Klasyfikacja: 1. Newcastle Falcons (Anglia); 2. Union Bordeaux-Begles (Francja); 3. Newport Gwent Dragons (Walia); 4. Enisei-STM Krasnojarsk (Rosja).
 
Grupa 2
Sale Sharks v Lyon 15:13
Cardiff Blues v Toulouse 18:13
Lyon v Cardiff Blues 18:21
Toulouse v Sale Sharks 28:21
Klasyfikacja: 1. Cardiff Blues (Walia); 2. LOU Rugby Lyon (Francja); 3. Stade Toulousain (Francja); 4. Sale Sharks (Anglia). 
 
Grupa 3
Agen v Gloucester Rugby 24:45
Pau v Zebre Rugby Club 42:14
Gloucester Rugby v Pau 24:34
Zebre Rugby Club v Agen 38:30
Klasyfikacja: 1. Section Paloise Pau (Francja); 2. Gloucester Rugby (Anglia); 3. SU Agen Lot-et-Garonne (Francja); 4. Zebre Rugby (Włochy).
 
Grupa 4
Edinburgh Rugby v Stade Francais Paris 34:33
London Irish v Krasny Yar 47:17
Krasny Yar v London Irish 17:24
Stade Francais Paris v Edinburgh Rugby 17:10
Klasyfikacja: 1. Edinburgh Rugby (Szkocja); 2. Stade Francais Paris (Francja); 3. London Irish (Anglia); 4. Krasny Yar Krasnojarsk (Rosja). 
 
Grupa 5
Worcester Warriors v Connacht Rugby 24:24
Oyonnax v Brive 19:29
Connacht Rugby v Oyonnax 50 - 14
Brive v Worcester Warriors 33 - 7
Klasyfikacja: 1. Connacht Rugby (Irlandia); 2. Worcester Warriors (Anglia); 3. CA Brive Rugby (Francja); 4. Oyonnax Rugby (Francja).
 
W ćwierćfinałach planowanych od 29 marca do 01 kwietnia br. spotkają się:
Connacht Rugby v Gloucester Rugby
Edinburgh Rugby v Cardiff Blues
Newcastle Falcons v Brive
Pau v Stade Francais Paris
 
Sprawdź na pzrugby.pl godziny zajęć Rugby Tag w Twoim mieście! Europejska Liga Mistrzów - V-VI runda

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 4 20
2 RC Orkan Sochaczew
5 11
3 RC Arka Gdynia 3 9
4 RC Lechia Gdańsk 3 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
3 MKS Ogniwo Sopot 2 10 
4 OKS Skra Warszawa 4
5 RzKS Juvenia Kraków 5

 Wyniki

9.315.216 liczba odwiedzin od
01.01.2014