POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.767.585 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Kujawsko-Pomorskie: Półfinałowy turniej SLRT18.06.2017


W dniu 31 maja 2017 na stadionie w Unisławiu, ul. Chełmińska 64a odbył się Półfinałowy Turniej Rugby Tag województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach rozgrywek Szkolnej Ligi Rugby Tag, wspierany przez Polski Związek Rugby i Ministerstwo Sportu i Turystyki programem „Upowszechnienie sportu wśród dzieci i młodzieży”.
 
W turnieju udział brały SP Kijewo Królewskie, SP Dąbrowa Chełmińska, SP Unisław, SP 65 Bydgoszcz, SP Nowa Wieś i SP 18 Grudziądz. Rozgrywki odbywały się w trzech kategoriach klas IV, V i VI w każdej brały udział 3 drużyny.
 
Klasyfikacja końcowa turnieju:
Klasy IV
1. Szkoła Podstawowa Dąbrowa Chełmińska (awans do turnieju ogólnopolskiego)
2. Szkoła Podstawowa nr 18 Grudziądz
3. Szkoła Podstawowa nr 65 Bydgoszcz
Najlepszy zawodnik - Marek Kociniewski 
 
Klasy V
1. Szkoła Podstawowa Kijewo Królewskie
2. Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
3. Szkoła Podstawowa nr 65 Bydgoszcz
Najlepszy zawodnik - Natalia Gut
 
Klasy VI
1. Szkoła Podstawowa nr 65 Bydgoszcz
2. Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
3. Szkoła Podstawowa Unisław*
Najlepszy zawodnik - Jakub Kortz
 
Organizatorem wydarzenia był Oficer Regionalny Piotr Matiaszek (również kierownik turnieju) oraz Rugby Klub Unisław. Sędziowali Krzysztof Krause, Maciej Wróbel oraz Krzysztof Cichacz.
 
Sędzia główny Krzysztof Krause
 
* - Klasa VI szkoły w Unisławiu zajęła 2 miejsce w turnieju eliminacyjnym, ale w turnieju półfinałowym zastąpiła szkołę Kijewo Królewskie, której uczniowie pojechali na wycieczkę i nie mogły wziąć udziału.
 
MPJ 7: Orkan Sochaczew Mistrzem Polski WGPS7: Polki na 10 miejscu

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.767.585 liczba odwiedzin od
01.01.2014