POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Łódzkie: Eliminacje SLRT21.05.2019


Zakończyły się turnieje eliminacyjne Szkolnej Ligi Rugby Tag w województwie łódzkim. Zawody organizowały trzy kluby RC Bełchatów, BBRC Łódź i KS Budowlani Łódź. Na boiska wybiegło 46 zespołów szkolnych w trzech kategoriach klas IV, V, VI. Ogółem 423 zawodników.


Do półfinału łódzkiego awansowały:

Klasy IV : Szkoła Podstawowa nr 152 Łódź (nauczyciel Marcin Grzelak), Szkoła Podstawowa Kurowice (nauczyciel Paulina Lis Marciniak), SP 11 B Łódź (nauczyciel Karolina Płomińska), Szkoła Podstawowa nr 1 Łódź (nauczyciel Andrzej Zybert), Szkoła Podstawowa nr 4 Bełchatów (nauczyciel Martyna Pacholczyk) i Szkoła Podstawowa nr 1 Bełchatów (nauczyciel Jarosław Nita).

Klasy V : Szkoła Podstawowa nr 152 Łódź (nauczyciel Marcin Grzelak), Szkoła Podstawowa nr 58 Łódź (nauczyciel Radosław Kamiński), Szkoła Podstawowa nr 11 Łódź (nauczyciel Karolina Płomińska), Szkoła Podstawowa nr 51 Łódź (Michał Walczak), Szkoła Podstawowa nr 3 Bełchatów (nauczyciel Bogdan Krzak) i Szkoła Podstawowa nr 4 Bełchatów (nauczyciel Martyna Pacholczyk).

Klasy VI : Szkoła Podstawowa nr 54 Łódź (nauczyciel Krzysztof Szulc), Szkoła Podstawowa Kurowice (nauczyciel Artur Mrowicki), Szkoła Podstawowa nr 1 Łódź (nauczyciel Andrzej Zybert), Szkoła Podstawowa nr 51 Łódź (nauczyciel Szymon Walczak), Szkoła Podstawowa nr 3 Bełchatów (nauczyciel Bogdan Krzak) i Szkoła Podstawowa nr 4 Bełchatów (nauczyciel Martyna Pacholczyk).

Półfinał Szkolnej Ligi Rugby Tag województwa łódzkiego odbył się w dniu 20 maja 2019 roku na boiskach KS Budowlani Łódź, ul. Górnicza 5.

Zbigniew Jurzysta

Zmarł Eugeniusz Kałużny Łódzkie: Turniej półfinałowy SLRT
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0