POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Lubelskie: Eliminacje SLRT - Turniej II24.05.2019

 
II Turniej Szkolnej Ligi Rugby Tag, Tomaszowice
 
16 maja 2019 r w ramach Eliminacji do Turnieju Półfinałowego Szkolnej Ligi Rugby Tag, rozegrane zostały IV Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Jastków w Rugby Tag. Jak co roku gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach a mecze rozgrywano na starym boisku GOKiS Jastków. 
 
W zawodach udział wzięły szkoły z: Ożarowa, Miłocina, Snopkowa, Płouszowic i Tomaszowic. Ogółem prawie dwustu uczniów!  Rywalizacja w ramach Szkolnej Ligi Rugby Tag odbyła się w trzech kategoriach wiekowych IV, V i VI  klasy a w ramach Mistrzostw Gminy Jastków dodatkowo zagrały klasy VII i VIII. 
We wszystkich kategoriach zwyciężyły drużyny z Tomaszowic tym samym awansując do Finału Wojewódzkiego wraz z drużynami z drugich miejsc: SP Ożarów, SP Snopków i SP Miłocin.
 
Puchary wręczała Pani Helena Skomorowska Dyrektor SP w Tomaszowicach oraz zastępca Wójta Gminy Jastków Pana Andrzeja Deca.
Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki pamiątkowe ufundowane przez Jolantę Wach z Premium Garden. 
 
Ogromne słowa uznania należą się Panu Robertowi Ciechońskiemu głównemu organizatorowi za wspaniałe przygotowanie zawodów a wszystkim zawodnikom i nauczycielom oraz rodzicom uczniów za stworzenie fantastycznej sportowej atmosfery w jakiej odbywała się rywalizacja.
 
Szczególne podziękowania dla profesjonalistów z Elbrus Studio. To dzięki ich zaangażowaniu kolejny rok z rzędu mamy fantastyczne zdjęcia ze sportowych wyczynów naszych młodych zawodników. Link do strony ze zdjęciami [kliknij]
 
Lubelskie: Eliminacje SLRT - Turniej I Lubelskie: Eliminacje SLRT - Turniej III
Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot    
2 Budowlani Łódź SA    
3 MKS Pogoń Siedlce    
4 OKS Skra Warszawa    
5 KS Budowlani Lublin    
6 RC Orkan Sochaczew    
7 RzKS Juvenia Kraków    
8 KS Budowlani Łódź - wycofali się z rozgrywek    
9 RC Lechia Gdańsk    
10 RC Arka Gdynia