POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MMM7: Komunikat przed finałami19.04.2018

 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Rugby 7
 
Zgodnie z kalendarzem rozgrywek turniej finałowy MMM7 odbędzie w III strefach zgodnie z harmonogramem jak poniżej:
 
Pierwsza: pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie
Turniej odbędzie się 6.05.2018 (niedziela), na boisku MKS Ogniwo Sopot ul. ul. Jana z Kolna 18, 81-741 Sopot, początek turnieju godzina 12.30 odprawa techniczna godzina 12.00 zgłoszenia proszę wysyłać na ogniworugby@wp.pl, j.zalejarz@pzrugby.pl do dnia 25.04.2018 organizatorem jest Pomorski Okręgowy Związek Rugby oraz MKS Ogniwo Sopot.
 
Druga: mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie
Turniej odbędzie się 6.05.2018 (niedziela), na obiektach sportowych AWF w Warszawie ul. Marymoncka 34 początek turnieju godzina 11.00 odprawa techniczna godzina 11.30 zgłoszenia proszę wysyłać na a.grabska@pzrugby.pl, j.zalejarz@pzrugby.pl do dnia 25.04.2018, organizatorem jest Warszawsko - Mazowiecki Okręgowy Związek Rugby oraz KS AZS AWF Warszawa.
 
Trzecia: śląskie, małopolskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie
Turniej odbędzie się 6.05.2018 (niedziela), na Burloch Arenie, w Rudzie Śląskiej ul. Bytomska 13 -15,  początek turnieju godzina 10.30 odprawa techniczna godzina 10.00 zgłoszenia proszę wysyłać na poczta@slzrugby.pl, j.zalejarz@pzrugby.pl do dnia 25.04.2018 organizatorem jest Śląski Okręgowy Związek Rugby.
 
Uwaga
Proszę organizatorów o dostarczenie oryginałów: komunikatu organizacyjnego, list zawodników oraz komunikatu końcowego  (komunikat końcowy również na j.zalejarz@pzrugby.pl ireneusz.pietrak@wp.pl) z każdego turnieju MMM do biura PZR, komplet w/w dokumentów jest niezbędny do rozliczenia startu w tej kategorii w SSM.
 
Jacek Zalejarz
Kierownik Wyszkolenia PZR
 
7: Sprawozdanie z Melrose Informacja Kolegium Sędziów
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11