banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPJ XV: Runda zasadnicza - III i IV kolejka29.10.2018

 
Ostatnie dwa weekendy stały pod znakiem rywalizacji w Centralnej Lidze Juniorów stanowiącej eliminacje do turnieju finałowego do którego awansują pierwsze cztery zespoły. W 3 i 4 kolejce padły następujące rezultaty:
 
20.10.2018   KS Budowlani Łódź v RC Legia Warszawa 55-7 (24-0)
Punkty Budowlani: Muras 15 (6pd, K), Madej 10 (2P), Łaszcz 10 (2P), Pawlak 5 (P), Bieliński 5 (P), Zjawiony 5 (P), Piórkowski 5 (P).
Trener: Przemysław Pustkowski.
Punkty Legia: Gałązka 5 (P), Lech 2 (pd).
Trener: Mateusz Jamróz.
Sędzia główny: Andrzej Pantoł.
 
21.10.2018   RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Siedlce 31-14 (14-0)
Punkty Orkan: Kocimski 11 (P, 3pd), Mroziński 10 (2P), Getka 5 (P), Szymerski 5 (P).
Trener: Jakub Seklecki.
Punkty Pogoń: Pątek 9 (P, 2pd), Redzik 5 (P).
Trener: Paweł Kuligowski
Sędzia główny: Tomasz Malesa.
 
21.10.2018   RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków v RC Arka Gdynia 90-3 (43-0)
Punkty Juvenia: Bryl 25 (P, 10pd), Morus 20 (4P), Szwarc M. 10 (2P), Matsiuk 5 (P), Jankowski 5 (P), Kozioł 5 (P), Yavorshchuk 5 (P), Spórna 5 (P), Prysiazhnyi 5 (P), Lavtakov 5 (P).
Trener: Łukasz Kościelniak
Punkty Arka: Czajkowski 3 (K).
Trener: Tomasz Stępień.
Sędzia główny: Mateusz Ingarden.
 
21.10.2018   KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 50-12 (31-0)
Punkty Budowlani: Tomaszewski 15 (3P), Siedlecki 15 (P, 5pd), Brożek 10 (2P), Kędzierski 5 (P), Kurniewicz 5 (P).
Trener: Jacek Zalejarz.
Punkty Ogniwo: Iskierko 5 (P), Sakwa 5 (P), Jopek 2 (pd).
Trener: Maciej Powała-Niedźwiecki.
Sędzia główny: Andrzej Pantoł.
 
27.10.2018   RC Legia Warszawa v MKS Pogoń Siedlce 5-31 (5-19)
Punkty Legia: Skrzydlewski 5 (P).
Trener: Mateusz Jamróz.
Punkty Pogoń: Pątek 6 (3pd), Dziedzic 5 (P), Adamiak 5 (P), Redzik 5 (P), Podfigórny 5 (P), Korneć 5 (P).
Trener: Paweł Kuligowski.
Sędzia główny: Andrzej Pantoł.
 
27.10.2018   KS Budowlani Łódź v RzKS Juvenia Szkoła Gortata Kraków 3-66 (0-28)
Punkty dla Budowlanych: Muras 3 (K).
Trener: Przemysław Pustkowski.
Punkty dla Juvenii: Bryl 16 (8pd), Syska 10 (2P), Polakiewicz 10 (2P), Prysiazhnyi 10 (2P), Szwarc M. 5 (P), Kozioł 5 (P), Morus 5 (P), Yavorshchuk 5 (P).
Trener: Łukasz Kościelniak.
Sędzia główny: Adrian Pawlik.
 
28.10.2018   MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 13-7 (7-7)
Punkty dla Ogniwa: Jopek 8 (pd, 2K), Sakwa 5 (P).
Trener: Grzegorz Kacała.
Punkty dla Arki: Derwis 5 (P), Czajkowski 2 (pd).
Trener: Tomasz Stępień.
Sędzia główny: Dominik Jastrzębski.
 
28.10.2018   RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin 22-25 (10-8)
Punkty Orkan: Kocimski 7 (2pd, K),Szwarc A. 5 (P), Mroziński 5 (P), Szymerski 5 (P).
Trener: Jakub Seklecki.
Punkty Budowlani: Siedlecki 10 (2pd, 2K), Sałatka 5 (P), Dec 5 (P), Mucha 5 (P).
Trener: Jacek Zalejarz.
Sędzia główny: Tomasz Malesa.
 
Tabela po 4 kolejkach

Lp

Drużyna

roz

zw

rem

por

zd

st

bil

duże

1

Juvenia Kraków

4

4

0

0

263

18

245

12

2

Orkan Sochaczew

4

3

0

1

159

51

108

10

3

KS Budowlani Łódź

4

3

0

1

139

106

33

10

4

Budowlani Lublin

4

3

0

1

105

96

9

10

5

Pogoń Siedlce

4

2

0

2

73

66

7

8

6

Ogniwo Sopot

4

1

0

3

49

118

-69

6

7

Arka Gdynia

4

0

0

4

31

193

-162

4

8

Legia Warszawa

4

0

0

4

24

195

-171

4

 
Komisarz Rozgrywek
Przemysław Pustkowski
 
Marynarze HMS Westminster szukają przeciwnika U20: Powołania na konsultację do Cetniewa - Aktualizacja
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Łódź, 02.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 7 33
2 MKS Ogniwo Sopot 7 25
3 RzKS Juvenia Kraków 6 24
4 Pogoń Awenta Siedlce 6 20
5 RC Orkan Sochaczew 6 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 6 11
8 RC Arka Gdynia 6 1
9 KS Budowlani Lublin 6 0