POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.558.207 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPK7 U16: Pierwszy turniej dla Juvenii23.04.2018

 
W niedzielę, 22 kwietnia br. w Sopocie rozegrano pierwszy z cyklu trzech turniejów Mistrzostw Polski Kobiet 7 U16, rozgrywki kadetek tej rangi odbyły się po raz pierwszy w historii polskiego rugby. 
Pierwszy turniej wygrała drużyna Juvenii Kraków przed łódzkimi Atomówkom BBRC i Gladiatorkami Arka Rumia, kolejna impreza planowana jest na 19 lub 20 maja br.
 
Eliminacje Grupa A: 
KS Budowlani Łódź v Arka Rumia Gladiatorki 0:17
Tygrysice Orkan Sochaczew v Warriors Nowogrodziec 24:5
Arka Rumia Gladiatorki v Warriors Nowogrodziec 19:5
KS Budowlani Łódź v Tygrysice Orkan Sochaczew 12:7
Tygrysice Orkan Sochaczew v Arka Rumia Gladiatorki 0:5
Warriors Nowogrodziec v KS Budowlani Łódź 5:28
Kolejność: 1.Arka Rumia Gladiatorki; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Tygrysice Sochaczew; 4.Warriors Nowogrodziec.
 
Eliminacje Grupa B: 
Ogniwo Sopot v Atomówki BBRC Łódź II 15:0
Atomówki BBRC Łódź v Juvenia Kraków 5:12
Juvenia Kraków v Atomówki BBRC Łódź II 38:0
Ogniwo Sopot v Atomówki BBRC Łódź 0:36
Atomówki BBRC Łódź v Atomówki BBRC Łódź II 34:0
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 26:0
Kolejność: 1.Juvenia Kraków; 2.Atomówki BBRC Łódź; 3.Ogniwo Sopot; 4.Atomówki BBRC Łódź II.
 
Półfinały 5-8: 
Tygrysice Orkan Sochaczew v Atomówki BBRC Łódź II 38:0
Warriors Nowogrodziec v Ogniwo Sopot 5:10
Półfinały 1-4: 
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź 21:0
Arka Rumia Gladiatorki v Atomówki BBRC Łódź 0:24
 
Finały:
O VII miejsce: Atomówki BBRC Łódź v Warriors Nowogrodziec 14:7
O V miejsce: Tygrysice Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot 15:0
O III miejsce: KS Budowlani Łódź v Arka Rumia Gladiatorki 0:10
O I miejsce: Juvenia Kraków v Atomówki BBRC Łódź 10:7
 
Klasyfikacja:
1.RzKS Juvenia Kraków
2.Atomówki BBRC Łódź
3.RC Arka Rumia Gladiatorki
4.KS Budowlani Łódź
5.Tygrysice Orkan Sochaczew
6.MKS Ogniwo Sopot
7.Atomówki BBRC Łódź II
8.Warriors Nowogrodziec
 
II liga - Kolejka II Rugby na Plaży: Podział miejsc 2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.558.207 liczba odwiedzin od
01.01.2014