POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPK7 U16: Pierwszy turniej dla Juvenii23.04.2018

 
W niedzielę, 22 kwietnia br. w Sopocie rozegrano pierwszy z cyklu trzech turniejów Mistrzostw Polski Kobiet 7 U16, rozgrywki kadetek tej rangi odbyły się po raz pierwszy w historii polskiego rugby. 
Pierwszy turniej wygrała drużyna Juvenii Kraków przed łódzkimi Atomówkom BBRC i Gladiatorkami Arka Rumia, kolejna impreza planowana jest na 19 lub 20 maja br.
 
Eliminacje Grupa A: 
KS Budowlani Łódź v Arka Rumia Gladiatorki 0:17
Tygrysice Orkan Sochaczew v Warriors Nowogrodziec 24:5
Arka Rumia Gladiatorki v Warriors Nowogrodziec 19:5
KS Budowlani Łódź v Tygrysice Orkan Sochaczew 12:7
Tygrysice Orkan Sochaczew v Arka Rumia Gladiatorki 0:5
Warriors Nowogrodziec v KS Budowlani Łódź 5:28
Kolejność: 1.Arka Rumia Gladiatorki; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Tygrysice Sochaczew; 4.Warriors Nowogrodziec.
 
Eliminacje Grupa B: 
Ogniwo Sopot v Atomówki BBRC Łódź II 15:0
Atomówki BBRC Łódź v Juvenia Kraków 5:12
Juvenia Kraków v Atomówki BBRC Łódź II 38:0
Ogniwo Sopot v Atomówki BBRC Łódź 0:36
Atomówki BBRC Łódź v Atomówki BBRC Łódź II 34:0
Juvenia Kraków v Ogniwo Sopot 26:0
Kolejność: 1.Juvenia Kraków; 2.Atomówki BBRC Łódź; 3.Ogniwo Sopot; 4.Atomówki BBRC Łódź II.
 
Półfinały 5-8: 
Tygrysice Orkan Sochaczew v Atomówki BBRC Łódź II 38:0
Warriors Nowogrodziec v Ogniwo Sopot 5:10
Półfinały 1-4: 
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź 21:0
Arka Rumia Gladiatorki v Atomówki BBRC Łódź 0:24
 
Finały:
O VII miejsce: Atomówki BBRC Łódź v Warriors Nowogrodziec 14:7
O V miejsce: Tygrysice Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot 15:0
O III miejsce: KS Budowlani Łódź v Arka Rumia Gladiatorki 0:10
O I miejsce: Juvenia Kraków v Atomówki BBRC Łódź 10:7
 
Klasyfikacja:
1.RzKS Juvenia Kraków
2.Atomówki BBRC Łódź
3.RC Arka Rumia Gladiatorki
4.KS Budowlani Łódź
5.Tygrysice Orkan Sochaczew
6.MKS Ogniwo Sopot
7.Atomówki BBRC Łódź II
8.Warriors Nowogrodziec
 
II liga - Kolejka II Rugby na Plaży: Podział miejsc 2018
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11