POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPK7 U16: Trzeci turniej i Mistrzostwo dla Juvenii10.06.2018

 
W sobotę, 09 czerwca br. w Rumii na boisku MOSiR przy ul. Mickiewicza 49 odbył się trzeci, finałowy turniej cyklu Mistrzostw Polski Kobiet 7 U16, organizatorem był Rugby Clib Arka Rumia. 
 
Mistrzostwa Polski w tej kategorii rozegrano po raz pierwszy, a historyczne medale zdobyły: RzKS Juvenia Kraków - złote, Atomówki BBRC Łódź - srebrne i RC Arka Rumia Gladiatorki - brązowe.
 
Eliminacje
Tygrysice Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 5:29
Arka Rumia Gladiatorki v Atomówki BBRC Łódź II 13:0
Ogniwo Sopot v Atomówki BBRC Łódź 10:17
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź 31:0
Atomówki BBRC Łódź II v Ogniwo Sopot 0:22
Atomówki BBRC Łódź v Arka Rumia Gladiatorki 12:10
KS Budowlani Łódź v Tygrysice Orkan Sochaczew 0:21
Atomówki BBRC Łódź v Atomówki BBRC Łódź II 33:5
Arka Rumia Gladiatorki v Ogniwo Sopot 22:0
 
Półfinały o miejsca 1-4
Juvenia Kraków v Arka Rumia Gladiatorki 31:0
Tygrysice Orkan Sochaczew v Atomówki BBRC Łódź 5:19

Finały o miejsca 5-7
KS Budowlani Łódź v Ogniwo Sopot 10:12
KS Budowlani Łódź v Atomówki BBRC Łódź II 5:19
Ogniwo Sopot v Atomówki BBRC Łódź II 14:0
Finał o III miejsce
Tygrysice Orkan Sochaczew v Arka Rumia Gladiatorki 10:7
Finał o I miejsce
Juvenia Kraków v Atomówki BBRC Łódź 31:7
 
Klasyfikacja turnieju w Rumi:
1. RzKS Juvenia Kraków
2. Atomówki BBRC Łódź I
3. RC Orkan Sochaczew Tygrysice
4. RC Arka Rumia Gladiatorki
5. Ogniwo Sopot Women's Rugby
6. Atomówki BBRC Łódź II
7. Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź
 
Klasyfikacja po III turniejach:
1. RzKS Juvenia Kraków                 57
2. Atomówki BBRC Łódź I                51
3. RC Arka Rumia Gladiatorki         43
4. RC Orkan Sochaczew Tygrysice    39
5. Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź  31
6. Ogniwo Sopot Women's Rugby      29
7. Atomówki BBRC Łódź II                  23
8. Warriors Nowogrodziec                  10

Zdjęcia: Sikora Foto
 
Hongkong wygrał Mistrzostwa Azji WRWSS: Paris 7's
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11