POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 72

9.981.375 liczba odwiedzin od
01.01.2014

MPK7 U16: Trzeci turniej i Mistrzostwo dla Juvenii10.06.2018

 
W sobotę, 09 czerwca br. w Rumii na boisku MOSiR przy ul. Mickiewicza 49 odbył się trzeci, finałowy turniej cyklu Mistrzostw Polski Kobiet 7 U16, organizatorem był Rugby Clib Arka Rumia. 
 
Mistrzostwa Polski w tej kategorii rozegrano po raz pierwszy, a historyczne medale zdobyły: RzKS Juvenia Kraków - złote, Atomówki BBRC Łódź - srebrne i RC Arka Rumia Gladiatorki - brązowe.
 
Eliminacje
Tygrysice Orkan Sochaczew v Juvenia Kraków 5:29
Arka Rumia Gladiatorki v Atomówki BBRC Łódź II 13:0
Ogniwo Sopot v Atomówki BBRC Łódź 10:17
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź 31:0
Atomówki BBRC Łódź II v Ogniwo Sopot 0:22
Atomówki BBRC Łódź v Arka Rumia Gladiatorki 12:10
KS Budowlani Łódź v Tygrysice Orkan Sochaczew 0:21
Atomówki BBRC Łódź v Atomówki BBRC Łódź II 33:5
Arka Rumia Gladiatorki v Ogniwo Sopot 22:0
 
Półfinały o miejsca 1-4
Juvenia Kraków v Arka Rumia Gladiatorki 31:0
Tygrysice Orkan Sochaczew v Atomówki BBRC Łódź 5:19

Finały o miejsca 5-7
KS Budowlani Łódź v Ogniwo Sopot 10:12
KS Budowlani Łódź v Atomówki BBRC Łódź II 5:19
Ogniwo Sopot v Atomówki BBRC Łódź II 14:0
Finał o III miejsce
Tygrysice Orkan Sochaczew v Arka Rumia Gladiatorki 10:7
Finał o I miejsce
Juvenia Kraków v Atomówki BBRC Łódź 31:7
 
Klasyfikacja turnieju w Rumi:
1. RzKS Juvenia Kraków
2. Atomówki BBRC Łódź I
3. RC Orkan Sochaczew Tygrysice
4. RC Arka Rumia Gladiatorki
5. Ogniwo Sopot Women's Rugby
6. Atomówki BBRC Łódź II
7. Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź
 
Klasyfikacja po III turniejach:
1. RzKS Juvenia Kraków                 57
2. Atomówki BBRC Łódź I                51
3. RC Arka Rumia Gladiatorki         43
4. RC Orkan Sochaczew Tygrysice    39
5. Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź  31
6. Ogniwo Sopot Women's Rugby      29
7. Atomówki BBRC Łódź II                  23
8. Warriors Nowogrodziec                  10

Zdjęcia: Sikora Foto
 
Hongkong wygrał Mistrzostwa Azji WRWSS: Paris 7's

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 72

9.981.375 liczba odwiedzin od
01.01.2014