POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPS7: Rozegrano półfinały03.05.2015

W dniu 1 maja br rozegrano turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7, w Częstochowie grup Centrum i Południe, a w Bolesławcu grup Zachód i Północ. Do finału awansowało pierwszych sześć zespołów z każdego turnieju.

 

Częstochowa

Eliminacje: Orkan - GRC 52:0 (28:0), Lublin - RCC 43:0 (19:0), Igloo - Juvenia 15:14 (5:0), Legia - Białystok 24:7 (12:7), Fabrykanci - Orkan 0:66 (0:33), AZS Haka - Lublin 7:33 (0:21), Juvenia- GRC 36:0 (24:0), Białystok - RCC 5:36 (5:10), Igloo - Orkan 0:54 (0:26), Legia - Lublin 5:31 (0:26), Fabrykanci - Juvenia 0:52 (0:28), AZS Haka - RCC 0:29 (0:10), Igloo - Fabrykanci 50:0 (26:0), Legia - AZS Haka 7:7 (7:7), Igloo - GRC 48:5 (17:5), AZS Haka - Białystok 31:21 (12:14), Orkan - Juvenia 50:0 (31:0), Lublin - Białystok 31:7 (19:0), Fabrykanci - GRC 0:29 (0:17), Legia - RCC 14:19 (0:12).

Grupa A: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Rugby Igloo Ruda Śląska; 3.Juvenia Kraków; 4.Gentlemen's RC Łódź; 5.Fabrykanci Pabianice.

Grupa B: 1.Budowlani Lublin; 2.RC Częstochowa; 3.Legia Warszawa; 4.AZS Haka Warszawa; 5.Rugby Białystok.

Finał o IX miejsce: Białystok - Fabrykanci 25:0 vo

Finał o VII miejsce: AZS Haka - GRC 17:7 (17:0)

Finał o V miejsce: Juvenia - Legia 36:7 (17:0)

Finał o III miejsce: Igloo - RCC 26:14 (12:0)

Finał o I miejsce: Orkan - Budowlani 61:5 (40:0)

Klasyfikacja: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.KS Rugby Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa; 5.Juvenia Kraków; 6.Legia Warszawa; 7.AZS Haka Warszawa; 8.Gentlemen's RC Łódź; 9.Rugby Białystok; 10.Fabrykanci Pabianice.

Mecz o IX miejsce drużyna z Białegostoku wygrała walkowerem ponieważ ekipa z Pabianic została zdekompletowana i nie była w stanie wystawić pełnej siódamki. MVP turnieju został wybrany Tomasz Gasik z RC Orkan Sochaczew.

 

Bolesławiec

Eliminacje: Kaskada - Ogniwo 5:19, Unisław - Miedziowi 29:5, Sparta - Szarża 12:14, Lechia - Ogniwo 41:0, Tytan - Miedziowi 54:0, Arka - Szarża 49:0, Husar - Black Gryffin 50:0, Lechia - Kaskada 49:0, Tytan - Unisław 36:0, Arka - Sparta 59:0.

Grupa A: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.Kaskada Szczecin.

Grupa B: 1.Tytan Gniezno; 2.RK Unisław; 3.Miedziowi Lubin.

Grupa C: 1.Arka Gdynia; 2.Szarża Grudziądz; 3.Sparta Jarocin.

Grupa D: 1.Husar Bolesławiec; 2.Black Gryffin; 3.AZS AWFiS Gdańsk (nie klasyfikowany)

Półfinały: Miedziowi - Sparta 31:38, Ogniwo - Black Gryffin 27:5, Unisław - Szarża  27:0, Lechia - Husar 31:12, Arka - Tytan 26:19.

Finał o IX miejsce: Kaskada - Sparta 28:14

Finał o VII miejsce: Black Gryffin - Szarża 12:29

Finał o V miejsce: Ogniwo - Unisław 5:33

Finał o III miejsce: Husar - Tytan 0:26

Finał o I miejsce: Lechia - Arka 24:21(21:21) po dogrywce

Klasyfikacja: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Tytan Gniezno; 4.Husar Bolesławiec; 5.RK Unisław; 6.Ogniwo Sopot; 7.Szarża Grudziądz; 8.BlacknGryffin Świdnica; 9.Kaskada Szczecin; 10.Sparta Jarocin; 11.Miedziowi Lubin.

Drużyna AZS AWFiS Gdańsk nie stawiła się na turnieju.

 

Europejska Liga Mistrzów - Finał Turniej Konstytucji w Rugby 7
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11