POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

MPS7: VI Turniej w Unisławiu17.06.2017

 
VI Turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 odbył się w sobotę, 17 czerwca 2017 w Unisławiu i Stablewicach.
 
Tytan - Ogniwo              14:28 (7:21)
Bełchatów - Szarża        12:10 (7:0)
BŁSA - AZS AWFiS       26:12 (19:0)
Olsztyn - Werewolves      7:0 (0:0)
Tytan - Lechia                38:0 (26:0)
Szarża - Werewolves       7:38 (0:26) 
Posnania - BŁSA           21:5 (0:5)
Bełchatów - Olsztyn        33:0 (26:0)
Kaskada - Szarża           26:10(10:5)  
Ogniwo - Lechia             10:21 (0:14)
Werewolves - Bełchatów   0:12 (0:5)
Olsztyn - Kaskada           0:19 (0:7)  
Posnania - AZS AWFiS   36:7 (26:0) 
Olsztyn - Bełchatów         0:33 (0:26)
Werewolves - Kaskada     0:40 (0:26)
Olsztyn - Szarża             7:17 (7:5)
Kaskada - Bełchatów      35:12 (14:5)   
 
Grupa A: 1.Lechia Gdańsk; 2.Ogniwo Sopot; 3.Tytan Gniezno
Grupa B: 1.Posnania Poznań; 2.Budowlani Łódź SA; 3.AZS AWFiS Gdańsk
Grupa C: 1.Kaskada Szczecin; 2.KS Rugby Bełchatów; 3.Szarża Grudziądz; 4.Rugby Team Olsztyn; 5.Werewolves Wąbrzeźno
 
Półfinały
Lechia - BŁSA              19:5 (12:5)                                                               
Posnania - Ogniwo        19:14 (7:14)                                                                                                        

Finał o m V   Tytan - AZS AWFiS         33:12 (26:0)                                
Finał o m III  BŁSA - Ogniwo                10:29 (10:12)                                       
Finał o m  I   Lechia - Posnania            21:29 (14:12)
 
Klasyfikacja końcowa VI turnieju MPS 7
  1.Posnania Poznań            25 pkt
  2.Lechia Gdańsk                23 pkt
  3.Ogniwo Sopot                 22 pkt
  4.Budowlani Łódź SA         21 pkt
  5.Tytan Gniezno                20 pkt
  6.AZS AWFiS Gdańsk       19 pkt
  7.Kaskada Szczecin         18 pkt 
  8.KS Rugby Bełchatów      17 pkt
  9.Szarża Grudziądz           16 pkt
10.Rugby Team Olsztyn       15 pkt
11.Werewolves Wąbrzeźno   14  pkt
 
Ireneusz Pietrak

Wyniki, kalayfikacja po VI turniejach [kliknij]
 
Sopot: Zaproszenie na "Lato z Jajem" U20: Powołanie, konsultacja w Lublinie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11