POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mazowieckie: Turniej półfinałowy SLRT23.05.2019

 
W dniu 20 maja br. w Sochaczewie odbył się półfinałowy turniej Szkolnej Ligi Rugby Tag województwa mazowieckiego. W imprezie uczestniczyło 17 drużyn z 6 szkół w 3 kategoriach wiekowych i blisko 150 uczestników, młodych adeptów rugby. 
Poniżej wyniki imprezy.
 
Kategoria IV klasy (2008/9)
1. SP Międzyborów - SP 3 4:6
2. SP 3 - SP 2 5:2
3. SP Międzyborów - SP 2 8:1
4. SP Międzyborów - SP 3 1:6
5. SP 3 - SP 2 8:0
6. SP Międzyborów - SP 2 6:1
Kolejność IV klas:
1. Szkoła Podstawowa nr 3 Sochaczew - awans do turnieju finałowego 
2. SP Międzyborów
3. SP 2 Sochaczew
 
Kategoria V klasy (2007)
Grupa A
01. SP 2 - SP Międzyborów 3:1
02. SP 2 - SP Rybno 3:2
03. SP Międzyborów - SP Rybno 2:1
Grupa B
04. SP 4 - SP 3 II 7:3
05. SP 3 - SP Kurdwanów 8:0
06. SP 4 - SP 3 2:6
07. SP 4 - SP Kurdwanów 8:0
08. SP 3 - SP 3 II 9:1
09. SP 3 II - SP Kurdwanów 3:5
10. Półfinał SP 2 - SP 4 1:2
11. Półfinał     SP 3 - SP Międzyborów 5:3 
12. Finał o 5 miejsce SP Kurdwanów - SP 3 II 4:1
13. Finał o 3 miejsce SP 2 - SP Międzyborów 2:3
14. Finał o 1 miejsce SP 3 - SP4 5:0
Kolejność V klas:
1. Szkoła Podstawowa nr 3 Sochaczew - awans do turnieju finałowego
2. SP 4 Sochaczew
3. SP Międzyborów
4. SP 2 Sochaczew
5. SP Kurdwanów
6. SP 3 II Sochaczew
7. SP Rybno
 
Kategoria VI klasy (2006)
Grupa A
01. SP2 - SP Międzyborów 3:0
02. SP2 - SP Kurdwanów 7:3
03. SP Międzyborów - SP Kurdwanów 9:1
04. SP3 - SP4 0:5
Grupa B
05. SP3 - SP Rybno 2:2
06. SP4 - SP Rybno 3:1
07. SP2 II - SP Rybno 2 : 1
08. SP3 - SP2 II 4:4
09. SP2 II - SP4 2:3
10. Półfinał SP2 - SP2 II 7:5
11. Półfinał SP4 - SP Międzyborów 0:8
12. Finał o 5 miejsce SP3 - SP Kurdwanów 5:3
13. Finał o 3 miejsce SP2 II - SP4 5:3
14. Finał o 1 miejsce SP2 - SP Międzyborów 7:2
Kolejność VI klas:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Sochaczew - awans do turnieju finałowego
2. SP Międzyborów
3. SP 2 Sochaczew II
4. SP 4 Sochaczew
5. SP 3 Sochaczew
6. SP Kurdwanów
7. SP Rybno
 
Oficer Rozwoju: Grzegorz Pliszka
Trenerzy łączący: Tomasz Malesa, Jakub Seklecki, Piotr Wylot
Sędziowie: Jakub Młyńczak, Sebastian Misiak, Mateusz Panek, Filip Szufliński
Opracował: Komisarz zawodów Maciej Misiak
 
SSM: Ważne informacje Nasze reprezentacje przed 33 Costa Blanca 7s
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1