POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Medale krajowych rozgrywek 201727.11.2017

 
Przedstawiamy medalistów z 2017 roku na wszystkich poziomach rozgrywek od Ekstraligi do Szkolnej Ligi Rugby Tag. 
 
Mistrzostwa Polski Seniorów XV
1.Budowlani SA Łódź; 2.MKS Ogniwo Sopot; 3.MKS Pogoń Siedlce.
 
Mistrzostwa Polski Seniorek 7 
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.RC Legia Warszawa; 3.Black Roses Posnania Poznań.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów 7
1.KS Posnania Poznań; 2.Lechia Gdańsk; 3.MKS Ogniwo Sopot.
 
Puchar Polski Seniorek 7
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.RC Legia Warszawa; 3.KS Rugby Gietrzwałd.
 
Puchar Polski Seniorów 7
1.Posnania Poznań; 2.AZS AWFiS Gdańsk; 3.GTR Tytan Gniezno.

Super 7
1.KS Posnania Poznań; 2.GTR Tytan Gniezno; 3.Czarni Pruszcz Gdański.
 
Mistrzostwa Polski Mężczyzn na Plaży
1.KS Posnania Poznań; 2.MKS Ogniwo Sopot; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Mistrzostwa Polski Kobiet na Plaży
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Miedziowe Lubin; 3.AZS AWF Warszawa.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, I liga
1.RC Orkan Sochaczew; 2.OKS Skra Warszawa; 3.Rugby Pomorze.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, II liga
1.RC Arka Rumia; 2.AZS AWF Warszawa; 3.KS Rugby Ruda Śląska.
 
Mistrzostwa Polski Weteranów
1.RC Lechia Gdańsk/Old Blacks Czarni Pruszcz Gdański; 2.Rugby Veterans Orkan Sochaczew; 3.Ogniwo Sopot Veterans.
 
Sopot Beach Rugby, kobiety
1.Fitness Authority Biało-Zielone Gdańsk; 2.Miedziowe Lubin; 3.AZS AWF Warszawa. 
 
Sopot Beach Rugby, mężczyźni
1.Banici Poznania Poznań; 2.Luigi Arka Rumia; 3.Magmar.
 
Bierhalle Beach Rugby, mężczyźni
1.Budowlani SA Łódź I; 2.Budowlani SA Łódź I; 3.KS Budowlani Łódź I.
 
OOM/Mistrzostwa Polski Juniorów 
1.RC Lechia Gdańsk; 2.KS Budowlanych Lublin; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Mistrzostwa Polski Juniorów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Budowlanych Lublin.
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RzKS Juvenia Kraków; 3.KS Budowlanych Lublin.
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RzKS Juvenia Kraków; 3.KS Budowlanych Lublin.
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7
Strefa pierwsza (pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie): 1.RC Arka Gdynia; 2.MKS Ogniwo Sopot; 3.RC Lechia Gdańsk (kolejność półfinału). 
Strefa druga (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie): 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.MKS Pogoń Siedlce.
Strefa trzecia (śląskie, małopolskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie): 1.UKS Raba Niżna; 2.Husar Bolesławiec; 3.KS Rugby Ruda Śląska.
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży, ogólna
1.RC Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Gorce Raba Niżna.
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży, młodzicy
1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.RC Gorce Raba Niżna. 
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży, żacy
1.RC Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Husaria Kalisz. 
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży, mini żacy
1.RC Arka Gdynia; 2.MKS Ogniwo Sopot; 3.RC Gorce Raba Niżna.
 
Szkolna Liga Rugby Tag 
Klasy IV: 1.Szkoła Podstawowa Lubomierz; 2.Szkoła Podstawowa Nr 22 Częstochowa; 3.Szkoła Podstawowa Nr 14 Lublin.
Klasy V: 1.Szkoła Podstawowa Nr 2 Kasinka Mała; 2.Szkoła Podstawowa Nr 10 Gdynia; 3.Szkoła Podstawowa Nr 14 Lublin.
Klasy VI: 1.Szkoła Podstawowa Nr 1 Kasinka Mała; 2.Szkoła Podstawowa Kurowice; 3.Szkoła Podstawowa Nr 4 Bolesławiec.
 
Listopadowe tournee 04/2017 World Rugby Awards 2017
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Women 2019
Marcoussis, 29.06.2019 - 30.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1