POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Medaliści Dzieci i Młodzieży04.07.2015

Medaliści Ogólnopolskich Turniejów Dzieci i Młodzieży

LP

Rok

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Rozgrywki

1

1994

Ogniwo Sopot

Lotnik Pr. Gd.

Orkan Sochaczew

1 turniej

2

1995

Ogniwo Sopot

Lechia Gdańsk

Lotnik Pr. Gd.

3 turnieje

3

1996

Ogniwo Sopot

Budowlani Lublin

Lotnik Pr. Gd.

3 turnieje

4

1997

Budowlani Łódź

Ogniwo Sopot

Budowlani Lublin

3 turnieje

5

1998

Ogniwo Sopot

Orkan Sochaczew

Budowlani Lublin

3 turnieje

6

1999

Budowlani Lublin

Budowlani Łódź

Ogniwo Sopot

3 turnieje

7

2000

Ogniwo Sopot

Jantar Pr. Gd.

Budowlani Łódź

3 turnieje

8

2001

MKS Łomianki

Arka Gdynia

Jantar Pr. Gd.

3 turnieje

9

2002

Arka Gdynia

Budowlani Łódź

Budowlani Lublin

2 turnieje

10

2003

Budowlani Lublin

Arka Gdynia

Pogoń Siedlce

4 turnieje

11

2004

Pogoń Siedlce

Budowlani Lublin

Ogniwo Sopot

4 turnieje

12

2005

Pogoń Siedlce

Ogniwo Sopot

Budowlani Lublin

4 turnieje

13

2006

Ogniwo Sopot

Pogoń Siedlce

Gorce Raba Niżna

4 turnieje

14

2007

Budowlani Lublin

Ogniwo Sopot

Orkan Sochaczew

4 turnieje

15

2008

Budowlani Łódź

Posnania Poznań

Pogoń Siedlce
Jantar Pr. Gd.

4 turnieje

16

2009

Budowlani Łódź

Gorce Raba Niżna

Posnania Poznań

4 turnieje

17

2010

Gorce Raba Niżna

Budowlani Łódź

Lechia Gdańsk

4 turnieje

18

2011

Budowlani Łódź

Posnania Poznań

Arka Gdynia

7 turniejów

19

2012

Budowlani Łódź

Lechia Gdańsk

Arka Gdynia

brak danych

20

2013

Lechia Gdańsk

Budowlani Łódź

Arka Gdynia

23 turnieje

21

2014

Lechia Gdańsk

Pogoń Siedlce

Gorce Raba Niżna

26 turniejów

22

2015

Arka Gdynia

Budowlani Łódź

Lechia Gdańsk

25 turniejów

Kluby według ilości zdobytych medali

Lp.

Nazwa klubu

Złote

Srebrne

Brązowe

Razem

1.

Ogniwo Sopot

6

3

2

11

2.

Budowlani Łódź

5

5

1

11

3.

Budowlani Lublin

3

2

4

9

4.

Arka Gdynia

2

2

3

7

5.

MKS Pogoń Siedlce

2

2

2

6

 

Lechia Gdańsk

2

2

2

6

7.

UKS Gorce Raba Niżna

1

1

2

4

8.

Posnania Poznań

0

2

1

3

9.

Lotnik Pruszcz Gdański

0

1

2

3

 

Orkan Sochaczew

0

1

2

3

 

Jantar Pruszcz Gdański

0

1

2

3

12.

MKS Rugby Łomianki

1

0

0

1

Walijczycy i najlepsi młodzicy z Polski zagraja w Sosnowcu MPS7: Komunikat organizatora