Miedziowe Lubin wygrały na śniegu19.02.2018

Miedziowe Lubin wygrały 2 turniej „Snow Rugby Harrachov”, w finale przy stanie 5:5 sędzia zarządził dogrywkę do zdobycia przyłożenia...

W czeskim Harrachovie 17 lutego br. na śniegu rywalizowały cztery zespoły żeńskie i pięć męskich. Miedziowe Lubin w drodze do finału zmierzyły się z trzema drużynami, pierwsze spotkanie wygrały 8:2 z Vrchlabi Barbarians, w drugim zwyciężyły 10:4 RC Tatra Smichov, a w trzecim przegrały 2:3 z drużyną Tatrovacky.

Do finału awansowały dwa pierwsze zespoły, Miedziowe ponownie zagrały więc z zespołem Tatrovacky z organizującego imprezę praskiego klubu RC Tatra Smichov. W regulaminowym czasie (grano 2x5 minut) zanotowano remis 5:5 i sędzia zarządził dogrywkę do zdobycia przyłożenia. Decydujące punkty zdobyła Diana Forster zapewniając Miedziowym Lubin zwycięstwo w turnieju.

Zdjęcia: Miki Gerlašinský, Miedziowe Lubin, Snow Rugby Harrachov 2018

Przed ligą: Ricany v Orkan 30:30 U20: Powołania na mecz w Amsterdamie