POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 213

8.680.797 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Międzynarodowy Turniej Gniezno 7's 12.03.2018


GKR Tytan Gniezno zaprasza na Międzynarodowy Turniej Rugby 7, który odbędzie się w sobotę, 17 marca br. na stadionie przy ul. Strumykowej w Gnieźnie. Swój udział w turnieju potwierdziło 9 drużyn - Reprezentacja Polski, Reprezentacja Litwy, Posnania Poznań (Mistrz Polski Rugby 7) oraz 2 drużyny z Łotwy - Miesnieki Ryga i Livonia Ryga. W Gnieźnie zagrają również Kaskada Szczecin, Lokomotywa Wolsztyn, Posnania II Poznań oraz gospodarze - GKR Tytan. 

Turniej ma charakter towarzyski, zależy nam, żeby wrócić na boisko i sprawdzić swoją formę po zimie. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować turniej pod nazwą „Pobudka po zimie”. Pogoda w Polsce nie jest oczywista, trudno zdefiniować zimę, ale warunki pogodowe są coraz lepsze, a my dzięki najnowocześniejszej infrastrukturze oraz boisku ze sztuczną nawierzchnią mamy możliwość gry przez cały rok. W tym roku ponownie stawiamy sobie za cel bić się o medal Mistrzostw Polski i dlatego konieczna jest gra z silniejszymi drużynami. Zaprosiliśmy reprezentację Litwy, która w tym sezonie będzie walczyć o powrót do Rugby Europe Grand Prix Series. Swój przyjazd potwierdziła także reprezentacja Polski, która z miesiąca na miesiąc przygotowuje się coraz intensywniej do majowego turnieju Moscow 7s, którym rozpocznie rywalizację we wspomnianym GPS. Nie mogło zabraknąć naszych rywali zza miedzy - Mistrza Polski Rugby 7 - Posnanii Poznań, która zdecydowała się na wystawienie dwóch składów. Cieszymy się na przyjazd Kaskady Szczecin, z którą nie raz walczyliśmy w turniejach MP i Pucharu Polski. Przyjeżdżają także Łotysze - 2 niezależne drużyny - Miesnieki i Livonia. Tej drugiej mamy coś do udowodnienia po listopadowym turnieju Pucharu Polski, który odbył się w Gnieźnie. Porażka z nimi pozbawiła nas możliwości walki o złoto. Ale zrewanżujemy się!” - zapewnia Łukasz Dziel, reprezentujący biuro GKR Tytan. 
Stawkę Gniezno 7s uzupełni Lokomotywa Wolsztyn oraz gospodarze. Już dziś serdecznie zapraszamy do Gniezna! Start zawodów o 9:00. 

Opracował: Łukasz Dziel 

Gniezno: Zaproszenie na Turniej 7 RET: Prezent dla Linsday'a

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Portugalia

Rugby Europe Trophy
Łódź, 24.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 8% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 28% Portugalia 41% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 213

8.680.797 liczba odwiedzin od
01.01.2014