POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.336.264 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Międzynarodowy Turniej Gniezno 7's 12.03.2018


GKR Tytan Gniezno zaprasza na Międzynarodowy Turniej Rugby 7, który odbędzie się w sobotę, 17 marca br. na stadionie przy ul. Strumykowej w Gnieźnie. Swój udział w turnieju potwierdziło 9 drużyn - Reprezentacja Polski, Reprezentacja Litwy, Posnania Poznań (Mistrz Polski Rugby 7) oraz 2 drużyny z Łotwy - Miesnieki Ryga i Livonia Ryga. W Gnieźnie zagrają również Kaskada Szczecin, Lokomotywa Wolsztyn, Posnania II Poznań oraz gospodarze - GKR Tytan. 

Turniej ma charakter towarzyski, zależy nam, żeby wrócić na boisko i sprawdzić swoją formę po zimie. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować turniej pod nazwą „Pobudka po zimie”. Pogoda w Polsce nie jest oczywista, trudno zdefiniować zimę, ale warunki pogodowe są coraz lepsze, a my dzięki najnowocześniejszej infrastrukturze oraz boisku ze sztuczną nawierzchnią mamy możliwość gry przez cały rok. W tym roku ponownie stawiamy sobie za cel bić się o medal Mistrzostw Polski i dlatego konieczna jest gra z silniejszymi drużynami. Zaprosiliśmy reprezentację Litwy, która w tym sezonie będzie walczyć o powrót do Rugby Europe Grand Prix Series. Swój przyjazd potwierdziła także reprezentacja Polski, która z miesiąca na miesiąc przygotowuje się coraz intensywniej do majowego turnieju Moscow 7s, którym rozpocznie rywalizację we wspomnianym GPS. Nie mogło zabraknąć naszych rywali zza miedzy - Mistrza Polski Rugby 7 - Posnanii Poznań, która zdecydowała się na wystawienie dwóch składów. Cieszymy się na przyjazd Kaskady Szczecin, z którą nie raz walczyliśmy w turniejach MP i Pucharu Polski. Przyjeżdżają także Łotysze - 2 niezależne drużyny - Miesnieki i Livonia. Tej drugiej mamy coś do udowodnienia po listopadowym turnieju Pucharu Polski, który odbył się w Gnieźnie. Porażka z nimi pozbawiła nas możliwości walki o złoto. Ale zrewanżujemy się!” - zapewnia Łukasz Dziel, reprezentujący biuro GKR Tytan. 
Stawkę Gniezno 7s uzupełni Lokomotywa Wolsztyn oraz gospodarze. Już dziś serdecznie zapraszamy do Gniezna! Start zawodów o 9:00. 

Opracował: Łukasz Dziel 

Gniezno: Zaproszenie na Turniej 7 PPR7: Zaproszenie do Warszawy

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.336.264 liczba odwiedzin od
01.01.2014