POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet II30.09.2017

 
W Warszawie, 30 września br. rozegrano drugi turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 8 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 27:7. MVP Turnieju została Hanna Maliszewska ze zwycięskiego zespołu, organizatorem była drużyna AZS AWF Warszawa.
 
Eliminacje
KS Rugby Gietrzwałd v AZS AWF Warszawa 0:45
Juvenia Kraków v Biało-Zielone Gdańsk 12:24
Miedziowe Lubin v Diablice Ruda Śląska 12:27
Legia Warszawa v Black Roses Poznań 0:22
KS Rugby Gietrzwałd v Miedziowe Lubin 5:26
Juvenia Kraków v Legia Warszawa 26:12
Diablice Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 29:7
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 14:0
KS Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 0:47
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 31:0
AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin 12:17
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 40:0
 
Półfinały I liga
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 47:0
Miedziowe Lubin v AZS AWF Warszawa 5:7
Półfinały Ekstraliga
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 22:5
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 28:5
 
Finał o miejsce VII : Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 0:33
Finał o V miejsce : Diablice Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 5:26
Finał o III miejsce : Legia Warszawa v Juvenia Kraków 5:24
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 27:7
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Gdańsk    8
2. Black Roses Poznań     7
3. Juvenia Kraków             6
4. Legia Warszawa            5
5. AZS AWF Warszawa     4
6. Diablice Ruda Śląska    3
7. Miedziowe Lubin           2
8. KS Rugby Gietrzwałd    1

Zdjęcia Dorota "Doris" Narolewska, doris.waw.pl. Więcej zdjęć [kliknij]
 
Regulamin TDiM nowelizacja Ekstraliga - Runda I - Kolejka XII
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0