POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet II30.09.2017

 
W Warszawie, 30 września br. rozegrano drugi turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 8 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 27:7. MVP Turnieju została Hanna Maliszewska ze zwycięskiego zespołu, organizatorem była drużyna AZS AWF Warszawa.
 
Eliminacje
KS Rugby Gietrzwałd v AZS AWF Warszawa 0:45
Juvenia Kraków v Biało-Zielone Gdańsk 12:24
Miedziowe Lubin v Diablice Ruda Śląska 12:27
Legia Warszawa v Black Roses Poznań 0:22
KS Rugby Gietrzwałd v Miedziowe Lubin 5:26
Juvenia Kraków v Legia Warszawa 26:12
Diablice Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 29:7
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 14:0
KS Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 0:47
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 31:0
AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin 12:17
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 40:0
 
Półfinały I liga
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 47:0
Miedziowe Lubin v AZS AWF Warszawa 5:7
Półfinały Ekstraliga
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 22:5
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 28:5
 
Finał o miejsce VII : Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 0:33
Finał o V miejsce : Diablice Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 5:26
Finał o III miejsce : Legia Warszawa v Juvenia Kraków 5:24
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 27:7
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Gdańsk    8
2. Black Roses Poznań     7
3. Juvenia Kraków             6
4. Legia Warszawa            5
5. AZS AWF Warszawa     4
6. Diablice Ruda Śląska    3
7. Miedziowe Lubin           2
8. KS Rugby Gietrzwałd    1

Zdjęcia Dorota "Doris" Narolewska, doris.waw.pl. Więcej zdjęć [kliknij]
 
Regulamin TDiM nowelizacja Ekstraliga - Runda I - Kolejka XII
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Benidorm Sevens
Hiszpania, 25.05.2019 - 26.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 8 37
2 Budowlani Łódź SA 8 34
3 MKS Pogoń Siedlce 8 28
4 OKS Skra Warszawa 8 23
5 KS Budowlani Lublin 8 20
6 RC Orkan Sochaczew 8 20
7 RzKS Juvenia Kraków 8 12
8 KS Budowlani Łódź 8 12
9 RC Lechia Gdańsk 8 11
10 RC Arka Gdynia 8 1