banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet II22.09.2019

 
W Gdańsku, 21 września br. rozegrano drugi turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 11 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 29:7. Po kilkuletniej przerwie do rywalizacji powrócił zespół Venol Atomówki Łódź.
 
Eliminacje
Flota Gdynia v GRT Olsztyn  5:0
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 27:0
AZS AWF Warszawa v KS Budowlani Łódź 27:14
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 35:0
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 26:10
Venol Atomówki Łódź v Flota Gdynia 46:0
Diablice Ruda Śląska v KS Budowlani Łódź 37:14
AZS AWF Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 19:19
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 38:5
Juvenia Kraków v Legia Warszawa 7:15
GRT Olsztyn v Venol Atomówki Łódź 5:22
Diablice Ruda Śląska v AZS AWF Warszawa 31:5
KS Rugby Gietrzwałd v KS Budowlani Łódź 24:5
Flota Gdynia v GRT Olsztyn 15:5
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 43:0
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 17:10
GRT Olsztyn v Venol Atomówki Łódź 0:40
Venol Atomówki Łódź v Flota Gdynia 41:0
 
Finał o VII miejsce: AZS AWF Warszawa v KS Budowlani Łódź  25:0
Finał o V miejsce: Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 46:0
Finał o III miejsce: Juvenia Karków v Legia Warszawa  7:10
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań  29:7
 
Klasyfikacja
01. Biało-Zielone Ladies Gdańsk       11
02. Black Roses Posnania Poznań   10
03. RC Legia Warszawa                     9
04. RzKS Juvenia Kraków                   8
05. Diablice Ruda Śląska                    7
06. KS Rugby Gietrzwałd                    6
07. AZS AWF Warszawa                    5
08. KS Budowlani Łódź                       4
09. Venol Atomówki Łódź                    3
10. Flota Gdynia                                  2
11. GRT Olsztyn                                 1
 
Zdjęcia: Patrycja Dembska
 
RWC 2019: Zwycięstwa Australii, Francji i Nowej Zelandii RWC 2019: Łatwa wygrana Irlandii, Anglia zachowawczo
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Łódź, 02.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 7 33
2 MKS Ogniwo Sopot 7 25
3 RzKS Juvenia Kraków 6 24
4 Pogoń Awenta Siedlce 6 20
5 RC Orkan Sochaczew 6 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 6 11
8 RC Arka Gdynia 6 1
9 KS Budowlani Lublin 6 0