banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.797.394 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet III25.03.2018

 
W Poznaniu, 24 marca br. rozegrano trzeci, zaległy turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 10 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Posnania Poznań 42:0.
 
Eliminacje
Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 34:5
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 56:0
Tygrysice Sochaczew v Legia II Warszawa 19:26
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 50:0
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 29:7
Legia II Warszawa v Barbarians 0:29
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 26:7
Juvenia Kraków v Diablice Ruda Śląska 36:12
Barbarians v Tygrysice Sochaczew 7:19
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 40:5
Juvenia Kraków v KS Rugby Gietrzwałd 40:5
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 17:5
Miedziowe Lubin v Diablice Ruda Śląska 26:12
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 7:17
Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 21:12
 
Finał o IX miejsce: Tygrysice Sochaczew v Legia II Warszawa 7:12
Finał o VII miejsce: KS Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 7:20
Finał o V miejsce: Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 33:0
Finał o III miejsce: Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 14:5
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 42:0 
 
Klasyfikacja
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk      10
02.Black Roses Posnania Poznań    9
03.Legia Warszawa                         8
04.AZS AWF Warszawa                  7
05.Juvenia Kraków                           6
06.Miedziowe Lubin                         5
07.Diablice Ruda Śląska                  4
08.KS Rugby Gietrzwałd                  3
09.Legia Warszawa II                       2
10.Tygrysice Orkan Sochaczew        1 
 
Kolejność wszystkich turniejów i klasyfikacja generalna MPK [kliknij]
 
RET: Polska v Portugalia 25:27 ME U18: Championship - ćwierćfinały
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.797.394 liczba odwiedzin od
01.01.2014