POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.783.058 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet III25.03.2018

 
W Poznaniu, 24 marca br. rozegrano trzeci, zaległy turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 10 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Posnania Poznań 42:0.
 
Eliminacje
Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 34:5
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 56:0
Tygrysice Sochaczew v Legia II Warszawa 19:26
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 50:0
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 29:7
Legia II Warszawa v Barbarians 0:29
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 26:7
Juvenia Kraków v Diablice Ruda Śląska 36:12
Barbarians v Tygrysice Sochaczew 7:19
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 40:5
Juvenia Kraków v KS Rugby Gietrzwałd 40:5
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 17:5
Miedziowe Lubin v Diablice Ruda Śląska 26:12
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 7:17
Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 21:12
 
Finał o IX miejsce: Tygrysice Sochaczew v Legia II Warszawa 7:12
Finał o VII miejsce: KS Rugby Gietrzwałd v Diablice Ruda Śląska 7:20
Finał o V miejsce: Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 33:0
Finał o III miejsce: Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 14:5
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 42:0 
 
Klasyfikacja
01.Biało-Zielone Ladies Gdańsk      10
02.Black Roses Posnania Poznań    9
03.Legia Warszawa                         8
04.AZS AWF Warszawa                  7
05.Juvenia Kraków                           6
06.Miedziowe Lubin                         5
07.Diablice Ruda Śląska                  4
08.KS Rugby Gietrzwałd                  3
09.Legia Warszawa II                       2
10.Tygrysice Orkan Sochaczew        1 
 
Kolejność wszystkich turniejów i klasyfikacja generalna MPK [kliknij]
 
RET: Polska v Portugalia 25:27 KNK7: Powołania do Hong Kongu

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.783.058 liczba odwiedzin od
01.01.2014