banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.797.464 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet IV29.10.2017

 
W Rudzie Śląskiej, 28 października br. rozegrano czwarty* turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 7 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 31:5. MVP Turnieju została Anna Klichowska ze zwycięskiego zespołu.
 
Eliminacje
Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 24-5
Miedziowe Lubin v Legia Warszawa 7-17
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 21-5
Diablice Ruda Śląska v Miedziowe Lubin 19-10
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 33-0
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 0-57
Legia Warszawa v Diablice Ruda Śląska 14-12
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 24-0
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 28-5
 
Półfinały Ekstraliga
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 42-0
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 24-7
 
Finały o V miejsce: 
Miedziowe Lubin v Legia Warszawa 0-26
Miedziowe Lubin v Diablice Ruda Śląska 5-28
Legia Warszawa v Diablice Ruda Śląska 26-7
Finał o III miejsce : AZS AWF Warszawa v Juvenia Kraków 22-17
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 31-5
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Gdańsk    7
2. Black Roses Poznań     6
3. AZS AWF Warszawa     5
4. Juvenia Kraków             4
5. Legia Warszawa            3
6. Diablice Ruda Śląska    2
7. Miedziowe Lubin           1
 
*- trzeci turniej planowany w Poznaniu 14.10.2017 został odwołany i odbędzie się w innym terminie
 
Kolejność wszystkich turniejów i klasyfikacja generalna MPK [kliknij]

PPR7: IV turniej w Krakowie II liga - Runda II - Kolejka VI
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.797.464 liczba odwiedzin od
01.01.2014