banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.806.253 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet IV21.10.2018

 
W Rudzie Śląskiej, 20 października br. rozegrano czwarty turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 8 zespołów, organizatorem był klub KS Rugby Ruda Śląska. W Ekstralidze zagrały 4 zespoły - Biało-Zielone Ladies Gdańsk, Black Roses Posnania Poznań, Juvenia Kraków oraz Diablice Ruda Śląska, natomiast pozostałe ekipy walczyły w I lidze. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 17:0. Z Ekstraligi spadają Diablice Ruda Śląska, z I ligi awansuje AZS AWF Warszawa. Turniej w Rudzie Śląskiej był ostatnim w rundzie jesiennej, kolejne cztery imprezy odbędą się wiosną 2019 roku.
 
Eliminacje
Legia Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 29:5
AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin 42:0
Biało-Zielone Gdańsk v Diablice Ruda Śląska 39:0
Black Roses Posnania v Juvenia Kraków 31:5
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 14:10
Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 12:24
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Posnania 22:5
Juvenia Kraków v Diablice Ruda Śląska 19:17
Legia Warszawa v Miedziowe Lubin 17:12
AZS AWF Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 31:7
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 38:0
Black Roses Posnania v Diablice Ruda Śląska 38:10
 
Finał o VII miejsce: Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 12:10
Finał o V miejsce: AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 10:5
Finał o III miejsce: Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 0:5
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Posnania 17:0
 
Nagrody indywidualne
MVP Obrony – Natalia Pamięta (Biało-Zielone Gdańsk)
MVP Turnieju – Miśka Pietrzak (Biało-Zielone Gdańsk)
MVP Ataku – Katarzyna Paszczyk (Black Roses Posnania)
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk       8
2. Black Roses Posnania Poznań   7
3. RzKS Juvenia Kraków                6
4. Diablice Ruda Śląska                 5
5. AZS AWF Warszawa                 4
6. RC Legia Warszawa                  3
7. Miedziowe Lubin                        2
8. KS Rugby Gietrzwałd                 1

Na zdjęciu od lewej: MVP turnieju Miśka Pietrzak, kapitan zespołu Marlena Mroczyńska i MVP obrony Natalia Pamięta z Biało-Zielonych Ladies Gdańsk.

II liga - IX kolejka cd Ekstraliga - Faza II - GM - Kolejka VI
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.806.253 liczba odwiedzin od
01.01.2014