banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet IV27.10.2019


W Rudzie Śląskiej, 26 października br. rozegrano czwarty, a zarazem ostatni w rundzie jesiennej, trzeci turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 10 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Posnania Poznań 42:12. MVP turnieju została Natalia Pamięta ze zwycięskiego zespołu Biało-Zielonych.
 
Eliminacje
Flota Gdynia v Atomówki Łódź 5:32
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 27:0
KS Rugby Gietrzwałd v KS Budowlani Łódź 22:10
Black Roses Poznań v Diablice Ruda Śląska 17:0
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 52:5
Atomówki Łódź v Flota Gdynia 43:0
Legia Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 30:0
AZS AWF Warszawa v KS Budowlani Łódź 36:14
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 36:7
Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 10:19
Flota Gdynia v Atomówki Łódź 0:34
Legia Warszawa v KS Budowlani Łódź 27:5
AZS AWF Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 36:14
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 27:7
Biało-Zielone Gdańsk v Diablice Ruda Śląska 71:0

Finał o VII miejsce: KS Rugby Gietrzwałd v KS Budowlani Łódź 25:0 vo
Finał o V miejsce: Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 12:0
Finał o III miejsce: Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 19:17
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 42:12
 
Klasyfikacja
01. Biało-Zielone Ladies Gdańsk    10
02. Black Roses Posnania Poznań   9
03. Diablice Ruda Śląska                  8
04. RzKS Juvenia Kraków                7
05. RC Legia Warszawa                   6
06. AZS AWF Warszawa                  5
07. KS Rugby Gietrzwałd                 4
08. KS Budowlani Łódź                    3
09. Venol Atomówki Łódź                 2
10. Flota Gdynia                               1
 
Klasyfikacja po IV turniejach  [kliknij]

RET: Ukraina v Litwa 27:10 RWC 2019: Walia v Południowa Afryka 16:19!
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0