POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet V22.04.2018

 
W Warszawie, 21 kwietnia br. rozegrano piąty turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 10 zespołów, organizatorem była stołeczna Legia. W meczu finałowym Black Roses Posnania Poznań pokonały Biało-Zielone Ladies Gdańsk 17:12, przerywając pasmo zwycięstw obrończyń mistrzowskiego tytułu.
 
Eliminacje
Legia II Warszawa v AZS AWF Warszawa 0:36
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 43:5 
Miedziowe Lubin v Flota Gdynia 46:0 
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 19:5
KS Rugby Gietrzwałd v Legia II Warszawa 20:0
Diablice Ruda Śląska v Miedziowe Lubin 29:0
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 12:17
Juvenia Kraków v Legia Warszawa 12:17
AZS AWF Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 29:0
Diablice Ruda Śląska v Flota Gdynia 34:0
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 45:5
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 43:0
 
Półfinały 5-8
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 29:0 
AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin 36:5
Półfinały 1-4
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 38:0
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 43:7
 
Finał o IX miejsce: Legia II Warszawa v Flota Gdynia 15:0
Finał o VII miejsce: KS Rugby Gietrzwałd v Miedziowe Lubin 0:22
Finał o V miejsce: AZS AWF Warszawa v Diablice Ruda Śląska 19:0
Finał o III miejsce: Legia Warszawa v Juvenia Kraków 17:19
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 12:17 
 
Klasyfikacja
01.Black Roses Posnania Poznań   10
02.Biało-Zielone Ladies Gdańsk       9
03.Juvenia Kraków                          8
04.Legia Warszawa                        7
05.AZS AWF Warszawa                 6
06.Diablice Ruda Śląska                 5
07.Miedziowe Lubin                        4
08.KS Rugby Gietrzwałd                 3
09.Legia Warszawa II                     2
10.Flota Gdynia                             1 
 
Kolejność wszystkich turniejów i klasyfikacja generalna MPK [kliknij]
 
PPR7: X Turniej w Gdańsku II liga - Kolejka II
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Szwajcaria Polska

Rugby Europe Trophy
Yverdon-les-Bains, 23.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1