POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.776.492 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet VI05.05.2018

 
W Rudzie Śląskiej, 05 maja br. rozegrano szósty turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 8 zespołów, organizatorem był KS Rugby Ruda Śląska. W meczu finałowym Black Roses Posnania Poznań po raz drugi pokonały Biało-Zielone Ladies Gdańsk 15:10 zbliżając się do lidera na odległość dwóch punktów.
 
Eliminacje
Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 33:17
Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 7:0
Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 7:35
Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 5:36
AZS AWF Warszawa v Black Roses Poznań 0:38
Legia Warszawa v Miedziowe Lubin 40:5
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 21:5
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 19:5
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 36:0
Legia Warszawa v KS Rugby Gietrzwałd 39:0
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 26:5
Diablice Ruda Śląska v Miedziowe Lubin 0:17
Półfinały
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 42:0
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 39:0 
Finał o VII miejsce: Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 0:25
Finał o V miejsce: Diablice Ruda Śląska v Legia Warszawa 12:22
Finał o III miejsce: Juvenia Kraków v AZS AWF Warszawa 29:5
Finał o I miejsce: Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 10:15 
 
Klasyfikacja
01.Black Roses Posnania Poznań   8
02.Biało-Zielone Ladies Gdańsk      7
03.Juvenia Kraków                           6
04.AZS AWF Warszawa                   5
05.Legia Warszawa                          4
06.Diablice Ruda Śląska                  3
07.KS Rugby Gietrzwałd                  2
08.Miedziowe Lubin                         1
 
Kolejność wszystkich turniejów i klasyfikacja generalna MPK [kliknij]
 
Historia rugby w pigułce Ekstraliga - Faza I - Kolejka VI

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.776.492 liczba odwiedzin od
01.01.2014