POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Mistrzostwa Polski Kobiet VIII04.06.2017

 
W Gdańsku, 03 czerwca br. rozegrano ósmy, finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 41:5 potwierdzając, że zasłużyły na mistrzowski tytuł zapewniony sobie podczas poprzedniego turnieju. Srebrne medale trafiły do rugbistek Legii Warszawa, a brązowe do Black Roses Posnania Poznań.
 
Eliminacje
Biało-Zielone Gdańsk v Juvenia Kraków 50:0
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 24:10
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 24:5
Juvenia Kraków v Miedziowe Lubin 19:12
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 21:0
Black Roses Poznań II v Diablice Ruda Śląska 0:32
Biało-Zielone Gdańsk v Miedziowe Lubin 48:0
Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 24:10
KS Rugby Gietrzwałd v Black Roses Poznań II 24:5
 
Półfinały
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 48:0
Black Roses Poznań v Juvenia Kraków 24:0
 
Finały o VII miejsce : KS Rugby Gietrzwałd v Black Roses Poznań II 17:17; Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 50:0; Black Roses Poznań II v Diablice Ruda Śląska 5:27
Finały o V miejsce : Miedziowe Lubin v AZS AWF Warszawa 15:29; AZS AWF Warszawa v Miedziowe Lubin  12:19
Finał o III miejsce : Legia Warszawa v Juvenia Kraków 27:12
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 41:5
 
Klasyfikacja
1. Biało-Zielone Leadis Gdańsk 17
2. Black Roses Posnania Poznań 15
3. Legia Warszawa 13
4. Juvenia Kraków 11
5. AZS AWF Warszawa 9
6. Miedziowe Lubin 7
7. Diablice Ruda Śląska 5
8. Klub Sportowy Rugby Gietrzwałd 3
9. Black Roses Posnania Poznań II 1
 
MPV turnieju : Hanna Maliszewska (Biało-Zielone Ladis Gdańsk)
Najlepiej atakująca: Katarzyna Paszczyk (Biało-Zielone Ladis Gdańsk)
Najlepiej broniąca: Hanna Maliszewska (Biało-Zielone Ladis Gdańsk)
 
Wyniki i tabela [kliknij]

Zdjęcia Arkadiusz Nowy "Po drugiej stronie lustra"
 
7: GPS Moskwa - dzień pierwszy 7: GPS Moskwa - dzień drugi
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11