POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.558.261 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet VIII03.06.2018

 
W Gdańsku, 02 czerwca br. rozegrano „Mario Cup”, finałowy, a ósmy z kolei turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 24:14, zdobywając ósmy z kolei tytuł Mistrzyń Polski. Black Roses Posnania Poznań, jedyny zespół, który w tym sezonie pokonał Ladies, zakończyły mistrzostwa z medalem srebrnym, brązowe medale trafiły zaś do rugbistek Legii Warszawa.
 
Eliminacje
Flota Gdynia v KS Rugby Gietrzwałd 0:31
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 46:0
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 45:0
Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 12:21
Miedziowe Lubin v Flota Gdynia 34:0
Black Roses Poznań v Biało-Zielone Gdańsk 7:26
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 29:5
Diablice Ruda Śląska v Miedziowe Lubin 27:14
Juvenia Kraków v KS Rugby Gietrzwałd 41:0
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 57:0
Diablice Ruda Śląska v Flota Gdynia 50:0
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 28:0
Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 26:0
Juvenia Kraków v Flota Gdynia 55:0
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 29:0
Miedziowe Lubin v Juvenia Kraków 5:26
 
Półfinały
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 43:0
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 42:0
 
Finał o VII miejsce : KS Rugby Gietrzwałd v Miedziowe Lubin 12:15
Finał o V miejsce : Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 26:31
Finał o III miejsce : Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 17:38
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 24:14
 
Klasyfikacja turnieju:
1. Biało-Zielone Leadis Gdańsk 9
2. Black Roses Posnania Poznań 8
3. AZS AWF Warszawa 7
4. Legia Warszawa 6
5. Juvenia Kraków 5
6. Diablice Ruda Śląska 4
6. Miedziowe Lubin 3
8. KS Rugby Gietrzwałd 2
9. Flota Gdynia 1
 
Wyniki i tabela [kliknij]
 
PPR7: XII Turniej w Bełchatowie I liga - Kolejka VI

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.558.261 liczba odwiedzin od
01.01.2014