POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.522.193 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet VIII03.06.2018

 
W Gdańsku, 02 czerwca br. rozegrano „Mario Cup”, finałowy, a ósmy z kolei turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 24:14, zdobywając ósmy z kolei tytuł Mistrzyń Polski. Black Roses Posnania Poznań, jedyny zespół, który w tym sezonie pokonał Ladies, zakończyły mistrzostwa z medalem srebrnym, brązowe medale trafiły zaś do rugbistek Legii Warszawa.
 
Eliminacje
Flota Gdynia v KS Rugby Gietrzwałd 0:31
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 46:0
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 45:0
Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 12:21
Miedziowe Lubin v Flota Gdynia 34:0
Black Roses Poznań v Biało-Zielone Gdańsk 7:26
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 29:5
Diablice Ruda Śląska v Miedziowe Lubin 27:14
Juvenia Kraków v KS Rugby Gietrzwałd 41:0
Biało-Zielone Gdańsk v AZS AWF Warszawa 57:0
Diablice Ruda Śląska v Flota Gdynia 50:0
Black Roses Poznań v Legia Warszawa 28:0
Miedziowe Lubin v KS Rugby Gietrzwałd 26:0
Juvenia Kraków v Flota Gdynia 55:0
Diablice Ruda Śląska v KS Rugby Gietrzwałd 29:0
Miedziowe Lubin v Juvenia Kraków 5:26
 
Półfinały
Biało-Zielone Gdańsk v Legia Warszawa 43:0
Black Roses Poznań v AZS AWF Warszawa 42:0
 
Finał o VII miejsce : KS Rugby Gietrzwałd v Miedziowe Lubin 12:15
Finał o V miejsce : Diablice Ruda Śląska v Juvenia Kraków 26:31
Finał o III miejsce : Legia Warszawa v AZS AWF Warszawa 17:38
Finał o I miejsce : Biało-Zielone Gdańsk v Black Roses Poznań 24:14
 
Klasyfikacja turnieju:
1. Biało-Zielone Leadis Gdańsk 9
2. Black Roses Posnania Poznań 8
3. AZS AWF Warszawa 7
4. Legia Warszawa 6
5. Juvenia Kraków 5
6. Diablice Ruda Śląska 4
6. Miedziowe Lubin 3
8. KS Rugby Gietrzwałd 2
9. Flota Gdynia 1
 
Wyniki i tabela [kliknij]
 
PPR7: XII Turniej w Bełchatowie I liga - Kolejka VI

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.522.193 liczba odwiedzin od
01.01.2014