banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Następny weekend z rugby!01.10.2014

Przed nami następny emocjonujący weekend, Mistrzostwa Polski Kobiet, Ekstraliga, I liga i II liga oraz trzy kolejne Turnieje Dzieci i Młodzieży. 
 
W Łodzi w sobotę II turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartuje 12 zespołów, pierwszy mecz już o godzinie 8.30, ostatni zaplanowano na godzinę 15.36 
W Ekstralidze mecz Pogoń v Ogniwo zadecyduje, która z tych drużyn awansuje do finałowej czwórki na zakończenie rundy, natomiast mecz Arka v Budowlani zadecyduje prawdopodobnie o tym kto zakończy rundę na pozycji lidera.
W I lidze tym razem nie powinno być niespodzianek, a mecze zakończyć się wygraną gospodarzy.
Natomiast w II lidze prowadzący w tabeli Biało-Czarni Nowy Sącz podejmują wicelidera z Pruszcza Gdańskiego, zwycięzca zostanie liderem rundy jesiennej.
Kolejne trzy turnieje odbędą się w cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, gospodarzami będą Sopot, Kraków i Łódź.
 
II Turniej Mistrzostw Polski Kobiet – 04.10.2014
Łódź (sobota, godz. 8.30, Jarowicz- sędzia główny; Bejm, sędziowie kandydaci WMOZR, ŁOZR, POZR - sędziowie turniejowi)
 
Ekstraliga – runda VI – 04/05.10.2014
RzKS Juvenia Kraków v KS Posnania Poznań (sobota, godz.15.00; Michalik, Pantoł, Pawlik) 
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 12.00; Jasiński, Szostek, Kościelniak) 
RC Arka Gdynia v Master Pharm Budowlani Łódź S.A. (sobota, godz. 14.30; Szczepański, Marciniak, Kościelniak)
Awenta MKS Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot (niedziela, godz. 14.00; Reks, Michalik, Janeczko)
 
I liga – runda IV – 04.10.2014
RC Legia Warszawa v Alfa Bydgoszcz (sobota, godz. 19.00; Sienkiewicz, Bedyński) 
KS Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź (przełożony, termin zostanie podany do 08.10.2014) 
RKS Skra Warszawa v Frogs Warszawa (sobota, godz. 13.00; Bedyński, Sienkiewicz) 
 
II liga – runda IV – 04/05.10.2014
Chaos Poznań v AZS UZ RC Zielona Góra (niedziela, godz. 13.00; Piaskowski) 
RC Czarni Pruszcz Gdański v Biało-Czarni Nowy Sącz (niedziela, godz. 11.00; Marciniak) 
KS Rugby Ruda Śląska v KS Rugby Wrocław (sobota, godz. 16.00; Wilk)
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży
03.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sopot
03.10.2014 : Międzyszkolny Turniej Rugby Tag, Kraków
05.10.2014 : Łódź Sevens Cup, Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Łódź
 
Zaproszenia na Turnieje Dzieci i Młodzieży Polskie rugby w internecie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0