POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.544.789 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Organizacja imprez rangi Mistrzostw Polski18.01.2017


Polski Związek Rugby ogłasza konkurs na organizację imprez rangi Mistrzostw Polski, składanie ofert do 31 stycznia 2017 na adres mailowy m.misiak@pzrugby.pl
 
Rugby XV
- Mistrzostwa Polski Kadetów XV, U16 – turniej finałowy 8 drużyn, termin: 05-08.07.2017
 
- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów XV – organizator województwo mazowieckie (miejsce do ustalenia: PZR/OZR/WISS). Zawody odbędą się w terminie 18-23.07.2017, udział – 6 drużyn
 
Rugby 7
- Mistrzostwa Polski Kadetów 7, U16 – turnieje półfinałowe, termin: 20.05.2017
* strefa (centrum, wschód, południe)
* strefa (północ, zachód)
 
- Mistrzostwa Polski Juniorów 7, U18 – turnieje półfinałowe, termin: 21.05.2017
* strefa (centrum, wschód, południe)
* strefa (północ, zachód)
 
- Mistrzostwa Polski Kadetów 7, U16 – turniej finałowy 8 drużyn, termin: 18.06.2017
 
- Mistrzostwa Polski Juniorów 7, U18 – turniej finałowy 8 drużyn, termin: 17.06.2017
 
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w rugby 7 – turnieje półfinałowe
* strefa (MAZ, ŁDZ, LUB) – turniej zaległy, termin:  29-30.04.2017
* strefa ((ŚL, MŁP, WLP, LBU, DŚL) – turniej zaległy, termin: 29-30.04.2017
* strefa (MAZ, ŁDZ, LUB) – II turniej półfinałowy, termin: 20-21.05.2017
* strefa (ŚL, MŁP, WLP, LBU, DŚL ) – II turniej półfinałowy, termin: 20-21.05.2017
* strefa (POM, WM, KPM, ZPM) – II turniej półfinałowy, termin: 20-21.05.2017
 
Turnieje finałowe MMM 7, wg. wcześniejszych ustaleń.
 
Maciej Sylwester Misiak

Weterani: Propozycja kalendarza 2017 Rugby w Szwajcarii

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.544.789 liczba odwiedzin od
01.01.2014