POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 73

9.990.226 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Organizacja imprez rangi Mistrzostw Polski18.01.2017


Polski Związek Rugby ogłasza konkurs na organizację imprez rangi Mistrzostw Polski, składanie ofert do 31 stycznia 2017 na adres mailowy m.misiak@pzrugby.pl
 
Rugby XV
- Mistrzostwa Polski Kadetów XV, U16 – turniej finałowy 8 drużyn, termin: 05-08.07.2017
 
- Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów XV – organizator województwo mazowieckie (miejsce do ustalenia: PZR/OZR/WISS). Zawody odbędą się w terminie 18-23.07.2017, udział – 6 drużyn
 
Rugby 7
- Mistrzostwa Polski Kadetów 7, U16 – turnieje półfinałowe, termin: 20.05.2017
* strefa (centrum, wschód, południe)
* strefa (północ, zachód)
 
- Mistrzostwa Polski Juniorów 7, U18 – turnieje półfinałowe, termin: 21.05.2017
* strefa (centrum, wschód, południe)
* strefa (północ, zachód)
 
- Mistrzostwa Polski Kadetów 7, U16 – turniej finałowy 8 drużyn, termin: 18.06.2017
 
- Mistrzostwa Polski Juniorów 7, U18 – turniej finałowy 8 drużyn, termin: 17.06.2017
 
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w rugby 7 – turnieje półfinałowe
* strefa (MAZ, ŁDZ, LUB) – turniej zaległy, termin:  29-30.04.2017
* strefa ((ŚL, MŁP, WLP, LBU, DŚL) – turniej zaległy, termin: 29-30.04.2017
* strefa (MAZ, ŁDZ, LUB) – II turniej półfinałowy, termin: 20-21.05.2017
* strefa (ŚL, MŁP, WLP, LBU, DŚL ) – II turniej półfinałowy, termin: 20-21.05.2017
* strefa (POM, WM, KPM, ZPM) – II turniej półfinałowy, termin: 20-21.05.2017
 
Turnieje finałowe MMM 7, wg. wcześniejszych ustaleń.
 
Maciej Sylwester Misiak

Weterani: Propozycja kalendarza 2017 Rugby w Szwajcarii

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 73

9.990.226 liczba odwiedzin od
01.01.2014