banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ostatni, VIII turniej cyklu Mistrzostw Polski Kobiet06.06.2016


W Poznaniu, 4 czerwca br. rozegrano InterMark Cup czyli VIII, ostatni turniej Mistrzostw Polski Kobiet, wystartowało 9 zespołów. W meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Poznań 36:7. Gdańszczanki przypieczętowały tym kolejny, szósty w historii tytuł mistrzowski.
 
Eliminacje 
Black Roses Posnania - Juvenia Kraków 39:0
Legia Warszawa - Barbarians Black Roses II 62:0
Biało-Zielone Gdańsk - Barbarians Legia II 66:0
Diablice Ruda Śląska - Juvenia Kraków 7:17
AZS AWF Warszawa - Barbarians Black Roses II 43:0
Błyskawice Wrocław - Barbarians Legia II 31:0
Black Roses Posnania - Diablice Ruda Śląska 45:0
Legia Warszawa - AZS AWF Warszawa 31:0
Biało-Zielone Gdańsk - Błyskawice Wrocław 49:0
 
Półfinały
Legia Warszawa - Black Roses Posnania 14:19
Biało-Zielone Gdańsk - AZS AWF Warszawa 40:5
 
Finał o VIII miejsce
Barbarians Legia II - Barbarians Black Roses II 5:10
Finały o V-VII miejsca
Juvenia Kraków - Diablice Ruda Śląska 12:7
Juvenia Kraków - Błyskawice Wrocław 12:26
Diablice Ruda Śląska - Błyskawice Wrocław 12:31
 
Finał o III miejsce
Legia Warszawa - AZS AWF Warszawa 26:7
 
Finał o I miejsce
Black Roses Posnania - Biało-Zielone Gdańsk 7:36
 
Klasyfikacja końcowa:
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 17 pkt.
2. Black Roses Posnania Poznań 15 pkt.
3. Legia Warszawa 13 pkt.
4. AZS AWF Warszawa 11 pkt.
5. Błyskawice Wrocław 9 pkt.
6. Juvenia Kraków 7 pkt.
7. Diablice Ruda Śląska 5 pkt.
8. Barbarians Black Roses II NK
9. Barbarians Legia II NK

MVP turnieju:
Katarzyna Jaszczyszyn (Biało-Zielone Gdańsk)
Najlepsza zawodniczka sezonu w ataku: Oxana Bunici (Black Roses)
Najlepsza zawodniczka sezonu w obronie: Katarzyna Paszczyk (Black Roses)
 
Klasyfikacja generalna sezonu 2015/2016 [kliknij

Zdjęcia Paweł Rychter, Adam Ciereszko i Biało-Zielone

Postanowienie Komisji Gier i Dyscypliny Śląskie: Półfinałowy turniej SLRT
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Łódź, 02.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 7 33
2 MKS Ogniwo Sopot 7 25
3 RzKS Juvenia Kraków 6 24
4 Pogoń Awenta Siedlce 6 20
5 RC Orkan Sochaczew 6 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 6 11
8 RC Arka Gdynia 6 1
9 KS Budowlani Lublin 6 0