POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 74

10.001.440 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PLR7: wygrane RCC i Husara04.05.2014

W sobotę rozegrano dwa kolejne turnieje Polskiej Ligi Rugby 7. W Wojsławicach k/Zduńskiej Woli w stawce sześciu ekip najlepsi okazali się gracze RC Częstochowa, natomiast w Bolesławcu zagrało osiem drużyn, ale zawodnicy Husara nie okazali się zbyt gościnni wygrywając wszystkie mecze.
 
XIII turniej PLR 7  – 03.05.2014, Wojsławice:
grupa A: 1.RC Częstochowa 2.Czarni w Bytomiu 3.RK Zduńska Wola;
grupa B: GRC Łódź 2.Tytan Gniezno 3.BBRC Łódź.
gry grupowe: Czarni – RKZW 14:12, BBRC – Tytan 17:7, RCC – Czarni 36:0, GRC- Tytan 0:21, RKZW – RCC 0:17, BBRC – GRC 20:0.
Tabela grupy A: 1.RC Częstochowa 2 6 53:0; 2.Czarni w Bytomiu 2 4 14:48; 3.RK Zduńska Wola 2 2 12:31;
Tabela grupy B: 1.BBRC Łódź 2 6 37:7; 2.Tytan Gniezno 2 4 28:14; 3.GRC Łódź 2 2 0:41.
1/2 finału: RCC – Tytan 10:7, BBRC – Czarni 17:0.
Finały – o V miejsce: RKZW – GRC 15:19; o III miejsce: Tytan – Czarni 24:5; o I miejsce: RCC – BBRC 29:5.
Klasyfikacja końcowa: 1.RCC Częstochowa 14 pkt; 2.BBRC Łódź 9 pkt; 3.Tytan Gniezno 7 pkt; 4.Czarni w Bytomiu 5 pkt; 5.GRC Łódź 3 pkt; 6.RK Zduńska Wola 1 pkt.
 
XIV turniej PLR – 03.05.2014 – Bolesławiec:
grupa A: 1.Husar Bolesławiec 2.Horken Kittlitz 3.Dragons Żmigród 4.RC Rumburk;
grupa B: 1.Kaskada Szczecin 2.Miedziowi Lubin 3.Black Gryffin Świdnica 4.RC Karlhoffen.
gry grupowe: Husar – Rumburk 35:0, Kaskada – Karlhoffen 19:5, Horken – Dragons 5:10, Miedziowi – Black Gryffin 29:0, Rumburk – Dragons 0:24, Karlhoffen – Black Gryffin 20:0, Husar – Horken 33:10, Kaskada – Miedziowi 21:14, Horken – Rumburk 26:0, Miedziowi – Karlhoffen 27:0, Dragons – Husar 0:56, Black Gryffin – Kaskada 0:15.
Tabela grupy A: 1.Husar Bolesławiec 3 9 124:10; 2.Dragons Żmigród 3 7 34:61; 3.Horken Kittlitz 3 5 41:43; 4.RC Rumburk 3 3 0:85;
Tabela grupy B: 1.Kaskada Szczecin 3 9 55:19; 2.Miedziowi Lubin 3 7 60:21; 3.RC Karlhoffen 3 5 25:46; 4.Black Gryffin Świdnica 3 3 0:64.
1/2 finału: Husar – Miedziowi 45:0, Kaskada – Dragons 26:5.
Finały – o VII miejsce: Rumburk – Black Gryffin 12:7; o V miejsce: Horken – Karlhoffen 19:17; o III miejsce: Miedziowi – Dragons 19:0; o I miejsce: Husar – Kaskada 17:7.
Klasyfikacja końcowa: 1.Husar Bolesławiec 18 pkt; 2.Kaskada Szczecin 13 pkt; 3.Miedziowi Lubin 11 pkt; 4.Dragons Żmigród 9 pkt; 5.RC Horken Kittlitz 7 pkt; 6.RC Karlhoffen 5 pkt; 7.RC Rumburk 3 pkt; 8.RC Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
Co ciekawe zwycięzcy sobotnich zawodów znajdują się także na czele klasyfikacji generalnej po XIV turniejach. Prowadzi Husar Bolesławiec 63 punkty w 5 turniejach, przed RC Częstochowa 54/6, Gentlemen’s RC Łódź 40/6, RK Unisław 36/3 i ukraińskim Roland Iwano-Frankowsk 31/3.
Kadra na ME7 do lat 19 Cenne wygrane Lechii i Budowlanych SA

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 74

10.001.440 liczba odwiedzin od
01.01.2014