POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

PNE: Kadra na Holandia v Polska20.04.2016


Ostatni mecz Pucharu Narodów Europy sezonu 2014-16 z udziałem reprezentacji Polski zostanie rozegrany 30 kwietnia br. o godz. 15.00 w Amsterdamie na NRCA Sportpark de Eendracht. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Holandii. Trener Marek Płonka powołał na ten mecz 23 zawodników oraz 5 rezerwowych. 
 
Zawodnicy mają stawić się w Hotelu Ossa Congress & Spa pod Rawą Mazowiecką we wtorek, 26 kwietnia do godz. 22.00. Mają wziąć sprzęt kadrowy (marynarka, koszula, sprzęt do trenowania) oraz ważne badania lekarskie.
 
Zawodnicy
1. Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot   
2. Rafał Witoszyński - Lechia Gdańsk  
3. Kamil Bobryk - CS Vienne (Francja)
4. Daniel Bartkowiak - Arka Gdynia
5. Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce 
6. Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk
7. Paweł Poniatowski - CO Creusot Bourgogne (Francja)
8. Michał Krużycki - Redingensians Rams RFC (Anglia)  
9. Tomasz Hebda - RC Strasbourg (Francja)
10. Paweł Dąbrowski - Arka Gdynia  
11. Aleksander Nowicki - AS Macon Rugby (Francja)
12. Mateusz Bartoszek - SMRC Saint Medard (Francja)
13. Michał Mirosz - Budowlani Łódź SA
14. Szymon Sirocki - Arka Gdynia
15. Michał Kępa - Orkan Sochaczew   
16. Jakub Bobruk - Pogoń Siedlce  
17. Dawid Plichta - Orkan Sochaczew  
18. Tomasz Gasik - Orkan Sochaczew  
19. Krystian Pogorzelski - Budowlani Łódź SA
20. Tomasz Rokicki - Lechia Gdańsk 
21. Tomasz Stępień - Arka Gdynia
22. Robert Kwiatkowski - Lechia Gdańsk 
23. Patryk Reksulak - Budowlani Łódź SA 
 
Zawodnicy rezerwowi
1  Kevin Bracik - Lechia Gdańsk
2. Marek Grabowski - Budowlani Łódź SA
3. Piotr Karpiński II - Budowlani Łódź SA
4. Piotr Wawrzyńczak - Orkan Sochaczew
6. Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot
 
Marek Płonka
 
PPR7: VII Turniej, Gdańsk Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 08
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0