POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.540.829 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: III turniej w Zduńskiej Woli14.10.2017

 
III Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w sobotę, 14 października br. w Zduńskiej Woli na obiektach MOSiR przy ulicy Łaskej 90.
 
  Tytan - RKZW                     37:0 
  Posnania - Wrocław            43:5
  Husar - Bełchatów              12:7
  GRC - Werewolves             12:17
  RKZW - Husar                     5:15
  GRC - Wrocław                  10:19
  Tytan - Bełchatów               24:14
  Posnania - Werewolves       43:0
  Bełchatów - RKZW             19:7
  Werewolves - Wrocław        17:33
  Husar - Tytan                       7:21
  GRC - Posnania                   7:47
Grupa A: 1.Posnania Poznań; 2.KS Rugby Wrocław; 3.Werewolves Wąbrzeźno; 4.Gentlemen,s RC Łódź
Grupa B: 1.Tytan Gniezno; 2.Husar Bolesławiec; 3.Rugby Bełchatów; 4.RK Zduńska Wola
 
Półfinały 
      Posnania - Husar      40:0
      Tytan - Wrocław        47:0
 
Finał o VII m  GRC - RKZW                   5:33
Finał o V  m   Bełchatów- Werewolves   43:7
Finał o III m   Husar - Wrocław              38:5  
Finał o  I  m   Posnania - Tytan              24:19 (19:19) dgr
 
Klasyfikacja końcowa:
1.Posnania Poznań                15 pkt
2.GTR Tytan Gniezno             13 pkt
3.Husar Bolesławiec               11 pkt
4.KS Rugby Wrocław               9 pkt
5.Rugby Bełchatów                  7 pkt
6.Werewolves Wąbrzeźno       5 pkt
7.Rugby Klub Zduńska Wola   3 pkt
8.Gentlemen’s RC Łódź          1 pkt
 
Ireneusz Pietrak
 
RET: Przygotowania Czechów i Mołdawii I liga - Runda II - Kolejka V

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.540.829 liczba odwiedzin od
01.01.2014