POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 106

10.341.700 liczba odwiedzin od
01.01.2014

PPR7: Posnania obroniła Puchar01.07.2018

 
Finałowy turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w sobotę 30 czerwca 2018 r w Białymstoku na Stadionie Miejskim przy ulicy Słonecznej.
 
Grupa A                         Grupa B
1.Posnania Poznań       2.Tytan Gniezno
4.AZS AWFiS Gdańsk   3.Rugby Bełchatów
5.Czarni Bytom              6.Rugby Białystok
                                                          
AZS AWFiS - Czarni           24:0 (12:0)
Bełchatów - Białystok         0:42 (0:21)
AZS AWFiS - Posnania    14:28 (14:0)
Tytan - Bełchatów               31:5 (14:5)
Posnania - Czarni               52:2 (24:0)
Tytan - Białystok                 12:21 (5:7)
 
Tabela grupy A
1.Posnania Poznań       2     6       80:14
2.AZS AWFiS Gdańsk   2     4       38:28
3.Czarni Bytom              2     2         0:76
 
Tabela grupy B     
1.Rugby Białystok      2     6       63:14
2.Tytan Gniezno         2     4       43:26
3.Rugby Bełchatów    2     2         5:73
 
1/2 finał
Posnania - Tytan             54:0 (35:0)
Białystok - AZS AWFiS   7:14 (0:14)
                  
Finały                
O  V miejsce      Bełchatów - Czarni      14:31 (0:19)                                    
O  III miejsce    Białystok - Tytan             5:28 (5:21)
O  I miejsce     Posnania - AZS AWFiS   5:56 (28:5)
 
Klasyfikacja końcowa Turnieju Finałowego o Puchar Polski w rugby 7 Białystok 30.06.2018
1.Posnania Poznań
2.AZS AWFiS Gdańsk
3.GKR Tytan Gniezno
4.Rugby Białystok
5.Czarni Bytom
6.Rugby Bełchatów 
 
Ireneusz Pietrak
 
Ekstraliga - Faza I - Kolejka II - cd GPS7: Panie na X, panowie na IX

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 106

10.341.700 liczba odwiedzin od
01.01.2014