POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

PPR7: VII Turniej, Gdańsk20.04.2016


VII Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 "Baltic Cup" odbył się w niedzielę 17 kwietnia 2016 na obiekcie AWFiS w Gdańsku przy ulicy Kazimierza Górskiego 1.
 
Eliminacje
AZS AWFiS - Olsztyn 33:5 (12:0), Ogniwo - Szczecinek 36:0 (26:0), Lechia - Czarni 24:21 (10:14), Szarża - Werewolwers 40:0 (19:0), Tytan - AZS AWFiS 26:0 (12:0), Posnania - Ogniwo 26:0 (14:0), Białystok - Szarża 22:12 (10:7), Tytan - Olsztyn  47:0 (28:0), Posnania - Szczecinek 54:0 (33:0), Lechia - Czarni 21:0 (21:0), Białystok - Werewolwers 29:5 (24:0).
Grupa A: 1.Tytan Gniezno; 2.AZS AWFiS Gdańsk; 3.Rugby Olsztyn
Grupa B: 1.Posnania Poznań; 2.Ogniwo Sopot; 3.Rugby Szczecinek
Grupa C: 1.Lechia Gdańsk; 2.Czarni Pruszcz Gdański; 3.Kaskada Szczecin nk       
Grupa D: 1.Rugby Białystok; 2.Szarża Grudziądz; 3.Werewolwers Wąbrzeźno
 
Półfinały
Bowl: Szczecinek - Kaskada 25:0 vo; Olsztyn - Werewolwers 29:7 (7:0)
Plate: Czarni - Ogniwo 24:7 (10:0); AZS AWFiS - Szarża 19:0 (19:0)
Cup: Posnania - Lechia 10:7 (5:7); Tytan - Białystok 28:7 (14:0)
 
Finały
o XI miejsce: Werewolwers - Kaskada 25:0 vo
o IX miejsce, finał Bowl: Szczecinek - Olsztyn 14:31 (7:19)
o VII miejsce: Ogniwo - Szarża 14:21 (0:14)  
o V miejsce, finał Plate: Czarni - AZS AWFiS 26:5 (14:0)
o III miejsce: Lechia - Białystok 28:0 (14:0)
o I miejsce, finał Cup: Posnania - Tytan 12:24 
 
Klasyfikacja końcowa VII Turnieju PPR 7
1.Tytan Gniezno 15 pkt., 2.Posnania Poznań 12 pkt., 3.Lechia Gdańsk 11 pkt., 4.Rugby Białystok 10 pkt., 5.Czarni Pruszcz Gdański 9 pkt., 6.AZS AWFiS Gdańsk 8 pkt., 7.Szarża Grudziądz 6 pkt., 8.Ogniwo Sopot 5 pkt., 9.Rugby Olsztyn 4 pkt., 10.Rugby Szczecinek 3 pkt., 11.Werewolwes Wąbrzeźno 2 pkt., 12.Kaskada Szczecin nk.
 
Klasyfikacja po siedmiu turniejach
1.Tytan Gniezno 72/7 pkt., 2.Posnania Poznań 68/6 pkt., 3.Lechia Gdańsk 60/5 pkt., 4.RC Orkan Sochaczew 40/4 pkt., 5.Budowlani Łódź SA 31/3 pkt., 6.RC Częstochowa 31/4 pkt., 7.Rugby Białystok 25/5 pkt., 8.Szarża Grudziądz 18/4 pkt., 9.Ogniwo Sopot 15/4 pkt., 10.AZS AWFiS Gdańsk 15/3 pkt., 11.Czarni Bytom 3/3 pkt., 12.Obeliks Bełchatów 12/3 pkt., 13.Kaskada Szczecin 11/3 pkt., 14.RK Unisław 11/2 pkt., 15.AZS AWF Warszawa 10/2 pkt., 16.Husar Bolesławiec 9/1 pkt., 17.Czarni Pruszcz Gdański 9/1 pkt., 18.Legia Warszawa 8/1 pkt., 19.Miedziowi Lubin 7/4 pk., 20.Rugby Olsztyn 6/3 pkt., 21.Rugby Szczecinek 5/2 pkt., 22.Gentlemen's RC Łódź 3/2 pkt., 23.Werewolwers Wąbrzeźno 2/1 pkt.
 
Ireneusz Pietrak 
 
Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 07 PNE: Kadra na Holandia v Polska
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

KNK7 - Nancy Sevens
Francja, 11.05.2019 - 12.05.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 4 18
2 RC Orkan Sochaczew 4 15
3 Budowlani Łódź SA 4 14
4 KS Budowlani Lublin 4 13
5 RC Lechia Gdańsk 4 12
6 MKS Pogoń Siedlce 4 11
7 OKS Skra Warszawa 4 11
8 RzKS Juvenia Kraków 4 3
9 KS Budowlani Łódź 4 1
10 RC Arka Gdynia 4 0