POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

PPR7: X Turniej, Stawiguda29.05.2016


X Turniej o Puchar Polski w Rugby 7 odbył się w sobotę 28 maja br. w Stawigudzie k/Olsztyna ul. Olsztyńska 13. Rywalizację wygrał Gnieźnieński Klub Rugby Tytan Gniezno, który jako jedyny wziął udział we wszystkich dziesięciu imprezach. 
 
Eliminacje
    Ogniwo - AZS AWFiS             17:14 (12:0)
    Szarża - Olsztyn                    21:0 (7:0)
    Obeliks - Werewolwers           26:12 (14:5)
    Tytan - Ogniwo                      43:0 (19:0)
    Posnania - Szarża                 59:0 (26:0) 
    BŁSA - Obeliks                     33:5 (14:0)
    Tytan - AZS - AWFiS             40:7 (26:0)
    Posnania - Olsztyn                34:0 (17:0)  
    BŁSA - Werewolwers             37:0 (22:0)
Grupa A: 1.Tytan Gniezno; 2.Ogniwo Sopot; 3.AZS AWFiS Gdańsk
Grupa B: 1.Posnania Poznań; 2.Szarża Grudziądz; 3.Rugby Team Olsztyn
Grupa C: 1.Budowlani Łódź SA; 2.Obeliks Bełchatów; 3.Werewolwers Wąbrzeźno
 
Finały Bowl
        AZS AWFiS - Olsztyn                21:5 (14:0)
        AZS AWFiS - Werewolwers        27:7 (12:7)
        Olsztyn - Werewolwers              17:0 (12:0)
Bowl: 7.AZS AWFiS Gdańsk; 8.Rugby Team Olsztyn; 9.Werewolwers Wąbrzeżno
 
Finały Plate
        Ogniwo - Szarża                   28:0 (7:0)
        Ogniwo - Obeliks                  24:7 (14:7)
        Szarża - Obeliks                  31:7 (12:7)
Plate: 4.Ogniwo Sopot; 5.Szarża Grudziądz; 6.ObeliksBełchatów
 
Finały Cup      
        Tytan - Posnania            14:26 (7:19)
        Tytan - BŁSA                 21:12 (14:7)
        Posnania - BŁSA            45:0 (19:0)
Cup: 1.Posnania Poznań; 2.Tytan Gniezno; 3.Budowlani Łódź SA
 
Klasyfikacja końcowa X Turnieju PPR 7
1.Posnania Poznań 12pkt.; 2.GKR Tytan Gniezno 9 pkt.; 3.Budowlani Łódź SA 8 pkt.; 4.Ogniwo Sopot 7 pkt.; 5.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 6.Obeliks Bełchatów 4 pkt.; 7.AZS AWFiS Gdańsk 3 pkt.; 8.Rugby Team Olsztyn 2 pkt.; 9.Werewolwers Wąbrzeżno 1 pkt.
 
Klasyfikacja końcowa po dziesięciu turniejach
  1.GKR Tytan Gniezno             100/10 pkt
  2.Posnania Poznań                  91/8  pkt
  3.Lechia Gdańsk                      60/5 pkt
  4.RC Orkan Sochaczew           55/5 pkt
  5.Budowlani Łódź SA               51/5 pkt
  6.RC Częstochowa                  41/6 pkt
  7.Rugby Białystok                    35/6 pkt
  8.Czarni Bytom                        25/5 pkt
  9.Obeliks Bełchatów                24/6 pkt
10.Szarża Grudziądz                 23/5 pkt
11.Ogniwo Sopot                       21/5 pkt
12.AZS AWF Warszawa            19/3 pkt
13.AZS AWFiS Gdańsk            18/4 pkt
14.Husar Bolesławiec               17/2 pkt
15.Kaskada Szczecin               11/3 pkt
16.RK Unisław                          11/2 pkt
17.Rugby Team Olsztyn           10/5 pkt
18.Czarni Pruszcz Gd               9/1 pkt
19.Miedziowi Lubin                   8/5 pkt
20.GRC Łódź                            8/4 pkt         
21.Legia Warszawa                  8/1 pkt
22.Rugby Szczecinek               5/2 pkt
23.RK Zduńska Wola               4/1 pkt
24.Werewolwers Wąbrzeźno    3/2 pkt
25.Husaria Kalisz                     1/1 pkt 
 
Ireneusz Pietrak
 
Anglicy wygrali w Sopocie Powstał Kujawsko-Pomorski OZR
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11