banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Pomorskie: Turniej półfinałowy SLRT21.05.2019

 
W dniu 16 maja br. w Sopocie na stadionie im. Edwarda Hodury rozegrano turniej półfinałowy Szkolnej Ligi Rugby Tag czyli finał województwa pomorskiego.
 
W rozgrywkach wzięło udział 14 drużyn z pomorskich Szkół Podstawowych, które rywalizowały o mistrzostwo Pomorza w trzech kategoriach wiekowych. Turniej finałowy był jednocześnie eliminacją do ogólnopolskiego finału, który odbędzie się 25 maja br. podczas XXI Pikniku Olimpijskiego w Warszawie.
 
W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Klasa IV - Szkoła Podstawowa nr 56 z Gdańska - nauczyciel Grzegorz Śliwiński
Klasa V - Szkoła Podstawowa nr 10 z Gdyni - nauczyciel Maciej Stachura
Klasa VI - Szkoła Podstawowa nr 33 z Gdyni - nauczyciel Teresa Hajdel
 
Klasa IV, wyniki:
SP 10 Gdynia - SP10 Rumia 2 6-0
SP 10 Rumia1 - SP56 Gdańsk 0-5
SP 85 Gdańsk -SP10 Gdynia 0-4
SP 10 Rumia 2 - SP10 Rumia 1 2-3
SP 56 Gdańsk - SP10 Gdynia 2-1
SP 10 Rumia 1 - SP 85 Gdańsk 2-0
SP 10 Rumia 2 - SP 85 Gdańsk 0-4
SP 10 Gdynia - SP10 Rumia 1 4-0
SP 10 Rumia 2 - SP 56 Gdańsk 0-5
SP 56 Gdańsk - SP 85 Gdańsk 4-1 
 
1.SP 56 Gdańsk   12 pkt
2.SP 10 Gdynia    10 pkt
3.SP 10 Rumia 1    8 pkt
4.SP 10 Rumia 2    4 pkt
5.SP 85 Gdańsk     6 pkt (niesklasyfikowany) 
 
Klasa V, wyniki:
SP 10 Gdynia - SP 33 Gdynia 5-0
SP 1 Rumia - SP 56 Gdańsk 1-3
SP 10 Gdynia - SP 1 Rumia 3-3
SP 33 Gdynia - SP 56 Gdańsk 0-4
SP 10 Gdynia - SP 56 Gdańsk 2-0
SP 1 Rumia - SP 33 Gdynia 6-3
 
1.SP 10 Gdynia       8 pkt
2.SP 56 Gdańsk      7 pkt
3.SP 1 Rumia          6 pkt
4.SP 33 Gdynia       3 pkt
 
Klasa VI, wyniki:
SP 33 Gdynia - SP16 Gdynia 5-0
SP 56 Gdańsk - SP 85 Gdańsk 3-2
SP 33 Gdynia - SP Lokomotywa Sopot 9-2
SP 16 Gdynia - SP 56 Gdańsk 5-3
SP 85 Gdańsk - SP33 Gdynia 0-7
SP 56 Gdańsk - SP Lokomotywa Sopot 3-1
SP 16 Gdynia - SP Lokomotywa Sopot 5-0
SP 33 Gdynia - SP 56 Gdańsk 8-0
SP 16 Gdynia - SP 85 Gdańsk 3-4
SP 85 Gdańsk - SP Lokomotywa Sopot 3-1
 
1. SP 33 Gdynia               12 pkt
2. SP 16 Gdynia                 8 pkt
3. SP 85 Gdańsk                8 pkt
4. SP 56 Gdańsk                8 pkt
5. SP Lokomotywa Sopot  4 pkt
 
Grzegorz Kacała
 
Zapraszamy na Finały SLRT! MPS7: Przed barażami
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Łódź, 02.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 7 33
2 MKS Ogniwo Sopot 7 25
3 RzKS Juvenia Kraków 6 24
4 Pogoń Awenta Siedlce 6 20
5 RC Orkan Sochaczew 6 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 6 11
8 RC Arka Gdynia 6 1
9 KS Budowlani Lublin 6 0