POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Powołania na Olimpijskie Nadzieje Rugby 724.08.2017

 
W dniach 24-27.08.2017 w Krakowie odbędzie się akcja kadry U16 Rugby 7, zakończona rozegraniem międzynarodowego turnieju rugby 7 „Olimpijskie Nadzieje”.
 
Powołania, kadra U16 Turniej Rugby 7 Olimpijskie Nadzieje:
1.     Morus Marcin (Juvenia Kraków)
2.     Bryl Artur (Juvenia Kraków, Akademia Exeter)
3.     Polakiewicz Mateusz (Juvenia Kraków)
4.     Misiak Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
5.     Szwarc Michał (RC Orkan Sochaczew)
6.     Kitliński Sebastian (RC Orkan Sochaczew)
7.     Mroziński Jan (RC Orkan Sochaczew)
8.     Siedlecki Paweł (Budowlani Lublin)
9.     Tomaszewski Dominik (Budowlani Lublin)
10.   Kędzierski Grzegorz (Budowlani Lublin)
11.   Louis Wiszniewski (Anglia, Stowe on the Wold oraz Oxfordshire U17 County)
12.   Piórkowski Filip (Budowlani Łódź)
13.   Niespodziany Olaf (Lechia Gdańsk)
14.   Mucha Aleksander (Budowlani Lublin)
15.   Szerment Jakub (Budowlani Łódź)
16.   Syska Jakub (BBRC Łódź)
17.   Wojtaś Mateusz (Legia Warszawa)
18.   Struss Ksawery (RC Orkan Sochaczew)
19.   Kozioł Jacek (Huzar Bolesławiec)
20.   Kisiel Hubert (Legia Warszawa)
21.   Wołowczyk Nikolas (Ogniwo Sopot)
22.   Bartosiewicz Aleksander (BBRC Łódź) 
23.   Dobijański Przemysław (RC Orkan Sochaczew)
24.   Wielądek Mateusz (Legia Warszawa)
 
Trener: Misiak Maciej
Trener: Maciejewski Marek
Kierownik: Szwarc Jan, Zbigniew Grądys
Fizjoterapeuta: Sobieraj Jakub

Maciej Misiak
 
Regulamin Super 7 - sezon 2017-18 Rugby na Plaży: Zgorzałe 2017
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11