POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Powołania na zgrupowanie sportowe Reprezentacji Polski U1822.07.2014

Letnie zgrupowanie sportowe Reprezentacji Polski U18 odbędzie się w dniach 01-08 sierpnia 2014 r. w Ciechanowie. Zawodnicy muszą się stawić w dniu 01.08.2014 r. o godz. 13.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ciechanowie ul. 17 stycznia 60 B. Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!)
- sprzęt sportowy na boisko naturalne i sztuczne oraz na siłownię i krytą pływalnię; 
- buty do gry (z długimi kołkami i lanki);
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby;
- podpisaną przez rodziców (lub prawnych opiekunów) zgodę na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział zgrupowaniu sportowym.*
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.
Zgrupowanie zakończy się w dniu 08.08.2014 r. o godz. 13.00 (obiad).
 
Uwaga!!! 
W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698)
 
Wykaz powołanych zawodników:
KS Budowlani Łódź: Robert Kacprowicz, Aleksander Walczak, Maciej Kolasa, Aleksander Michaus, Szymon Witkowski, Przemysław Serafin, Dominik Nowiński, Kamil Brzozowski, Paweł Urbaniak, Bartosz Pustkowski, Dorian Kozłowski
Lechia Gdańsk: Rafał Rutkowski, Paweł Kozaczuk, Paweł Pieńkowski, Paweł Boczulak, Andrzej Szczęsny, Robert Wójtowicz, Karol Skrzypiński 
Posnania Poznań: Dawid Najdul, Mateusz Nitschke, Dominik Machlik, Dawid Kinast, Mariusz Adamski
Orkan Sochaczew: Mateusz Plichta, Mateusz Popiołek, Oskar Korzeniewski, Piotr Szkop
Budowlani Lublin: Maciej Grabowski, Wojciech Brzezicki, Bartłomiej Gawroński
Skra Warszawa: Konrad Paciorek, Damian Koszla
Pogoń Siedlce: Paweł Trebnio, Adam Dudek
Sparta Jarocin: Krystian Goździaszek
RC Ruda Śląska/ Budowlani Łódź: Paweł Pepliński
Czarni w Bytomiu/ Budowlani Lublin: Marcel Frątczak
Arka Gdynia: Oskar Cichosz
 
Zawodnicy rezerwowi, którzy mogą otrzymać powołania do dnia 29.07.2014 r.:
Dawid Hovhannisyan – KS Budowlani Łódź
Daniel Głasek – KS Budowlani Łódź
Maksymilian Bączyński – KS Budowlani Łódź
Maciej Stefaniuk – MKR Siedlce
Norbet Okoniewski – Orkan Sochaczew
Daniel Golonka – Budowlani Lublin
Jacek Idzikowski – Sparta Jarocin
Miłosz Bracik – Lechia Gdańsk
Adam Sajdowski – Lechia Gdańsk
Patryk Topór – Lechia Gdańsk
 
Kadra szkoleniowa:
Krzysztof Okapa – trener
Karol Czyż – trener asystent
Robert Cajzer – fizjoterapeuta
Wiesław Piotrowicz - kierownik
 
* Proszę o wypełnienie i podpisanie oświadczenia poniższej treści i przywiezienie go na zgrupowanie.
 
Oświadczam, że jestem rodzicem/ prawnym opiekunem ………………….. 
                                                                          /imię i nazwisko zawodnika/
i wyrażam zgodę na jego samodzielny przejazd środkami komunikacji publicznej 
do Ciechanowa na zgrupowanie sportowe w dn. 01-08.08.2014 r.
Rugby Tag - Co Dalej? Zmiany w Powołaniach Reprezentacji Polski U18
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Juvenia Kraków Ogniwo Sopot

Transmisja z meczu Ekstraligi
Kraków, 20.10.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 6 28
2 MKS Ogniwo Sopot 6 25
3 RzKS Juvenia Kraków 5 20
4 Pogoń Awenta Siedlce 5 15
5 RC Orkan Sochaczew 5 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 5 6
8 RC Arka Gdynia 5 1
9 KS Budowlani Lublin 5 0