POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Powołania reprezentacji seniorów i U1917.09.2014

Seniorzy - Turniej w Monachium, 27.09.2014
 
Zbiórka - Pobiedziska, "Aleksandra", czwartek, 25.09.2014 godz. 16.oo. Piątek rano wyjazd do Monachium. Z grupy 16 zawodników po najbliższej kolejce ligowej wybrana zostanie 12 na turniej:
 
Robert Bosiacki - Tytan Gniezno;
Marek Przychocki, Piotr Zeszutek, Mateusz Mrowca - Ogniwo Sopot;
Robert Kwiatkowski, Mateusz Zajkowski, Tomasz Rokicki - Lechia Gdańsk;
Patryk Reksulak, Marcin Krzesniak, Cyprian Majcher - Budowlani Łódź;
Szymon Sirocki, Radosław Rakowski - Arka Gdynia;
Dawid Plichta, Miłosz Popławski - Orkan Sochaczew;
Daniel Gdula, Michał Wrona - Posnania Poznań.
 
Wszyscy zawodnicy stroje reprezentacyjne do gry, biało-czerwone i czerwone !!
 
 
U19 - Konsultacja w Warszawie, 24.09.2014
 
Zbiórka środa, 24.09.2014  stadion Skry Warszawa godz. 12,45, trening godz. 13.00, zakończenie konsultacji około godz. 19.00.
 
Bartosz Kubalewski, Mateusz Nitschke, Dawid Najdul, Oskar Soczewica - Posnania Poznań;
Michał Kępa, Mateusz Plichta, Jakub Budnik, Mateusz Popiołek - Orkan Sochaczew;
Krzysztof Mucha, Jędrzej Nowicki, Łukasz Król - Skra Warszawa;
Szymon Witkowski, Michał Similski, Paweł Urbaniak - Budowlani Łódż; 
Krystian Pogorzelski - Marlin Ozorków/Budowlanim Łódź;
Arkadiusz Kamiński, Oskar Zypper - Arka Gdynia; 
Robert Wójtowicz - Lechia Gdańsk;
Jarosław Czulak - Husar Bolesławiec; 
Jan Paraniak, Norbert Gniado - Legia Warszawa.
 
Wszyscy koszulki białe i czerwone !!
 
Mistrzostwa Polski Seniorów 7 I Reprezentacja zagra w Dubai 7s !
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0