POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Przedłużenia licencji na 2016 27.11.2015


W związku z awarią serwera prosimy o zgłaszanie się (dla tych, którzy dokonali już zgłoszenia prosimy o ponowienie), na wybrane panele na adres mailowy maciej.misiak@rugby.info.pl
Zgłoszenia na konferencje do dnia 1 grudnia 2015’
Przypominamy opłata licencyjna wynosi 50 zł i musi być uregulowana do zakończenia konferencji wpłacając na miejscu lub na konto PZR (należy posiadać wydruk potwierdzenie wpłaty)
Poniżej harmonogram szkoleń oraz listy uczestników do potwierdzenia mailowego maciej.misiak@rugby.info.pl (sprawdź czy jesteś zapisany !)
 
Konferencje przedłużające licencje grudzień 2015
 
05.12 sobota (Blikkies Groenewald, Krzysztof Okapa, Krzysztof Krzewicki)
Trenerzy grup młodzieżowych i dzieci
2 treningi plus teoria
10.00-11.30 teoria
12.00-13.30praktyka/trening (Hala)
14.00 – obiad
15.00 – 16.30 – teoria
17.00-18.30 – praktyka/trening (Maty)
18.30-19.15 – teoria sprawy organizacyjne
19.30 – kolacja
 
06.12 niedziela (Blikkies Groenewald, Marek Płonka, Maciej Misiak)
Trenerzy rugby XV senior
2 treningi plus teoria
10.00-11.30 teoria
12.00-13.30praktyka/trening (Hala)
14.00 – obiad
15.00 – 16.30 – teoria
17.00-18.30 – praktyka/trening (Maty)
18.30-19.15 – teoria sprawy organizacyjne
 
08-10.12.2015
Spotkania robocze
 
11.12 piątek (Blikkies Groenewald, Maciej Misiak)
Trenerzy kadr narodowych, kadr wojewódzkich, ekstraliga
14.00-14.45 – teoria
15.00-16.30 – praktyka trening (maty)
17.00-18.30 – teoria
19.00 – kolacja
19.30 – 21.00 – teoria
 
12.12 sobota (Blikkies Groenewald, Krzysztof Folc, Maciej Misiak)
Trenerzy rugby7 senior
2 treningi plus teoria
10.00-11.30 - teoria
12.00-13.30 - praktyka/trening (Hala)
14.00 – obiad
15.00-16.30 – teoria
17.00-18.30 – praktyka/trening (Maty)
18.30-19.15 – teoria sprawy organizacyjne
 
W załączniku lista trenerów ubiegających się o licencje na 2016 (na zielono osoby które zadeklarowały udział)
 

Pliki do pobrania

pdf Lista trenerów
Półfinałowy turniej GLRT w województwie łódzkim 30 XI: Premiera "Skazani na Rugby"
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Juvenia Kraków Ogniwo Sopot

Transmisja z meczu Ekstraligi
Kraków, 20.10.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 6 28
2 MKS Ogniwo Sopot 6 25
3 RzKS Juvenia Kraków 5 20
4 Pogoń Awenta Siedlce 5 15
5 RC Orkan Sochaczew 5 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 5 6
8 RC Arka Gdynia 5 1
9 KS Budowlani Lublin 5 0