banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Kadra Polski na mecz z Czechami27.09.2018

 
Reprezentacja Polski seniorów od 24 września br. przebywa na konsultacji w Sosnowcu przygodowując się do meczu z Czechami. Trener reprezentacji Duaine Lindsay podał nazwiska 23 zawodników kadry (w tym 4 debiutantów), którzy dostaną szansę gry w sobotę, 29 września br. o godz. 14.00 na Stadionie Mládeže w Zlinie. Skład jest podany poszczególnymi klubami, pozycje na których zagrają zawodnicy i pierwsza piętnastka zostaną opublikowane w najbliższym terminie.
 
Budowlani Lublin 
01. Robizon Kelberashvilli 
02. Piotr Wiśniewski 
03. Wojciech Król
04. Maciej Grabowski
 
Budowlani Łódź SA 
05. Krystian Pogorzelski 
06. Mateusz Adamski
 
Juvenia Kraków
07. Michał Jurczyński (debiutant)
 
Ogniwo Sopot
08. Radosław Bysewski
09. Adam Piotrowski 
10. Stanisław Powała-Niedźwiecki 
11. Piotr Zeszutek 
12. Mateusz Plichta 
13. Wojciech Piotrowicz 
14. Grzegorz Szczepański 
 
Pogoń Siedlce
15. Adrian Chróściel 
16. Daniel Gdula 
17. Marek Mirosz
 
Skra Warszawa
18. Sebastian Kostałkowski 
 
Orkan Sochaczew
19. Artur Fursenko (debiutant)
20. Michał Gadomski (debiutant)
 
CS Vienne - Francja
21. Kamil Bobryk 
 
CSB Beaune Rugby - Francja
22. Andrzej Charlat
 
Edinburgh Accies - Szkocja
23. Lowrie Seydak (debiutant)
 
Sztab szkoleniowy:
01. Duaine Lindsay - I trener
02. Christian Hitt - trener 
03. Stanisław Więciorek - trener asystent, młyn
04. Jurij Bukhalo - trener asystent, atak
05. Joshua Bennett - analiza video
06. Grzegorz Witczak - kierownik
07. Karol Grablowski - Fizjo
08. Kamil Iwańczyk - Fizjo
 
Head Coach
Duaine Lindsay
 
Okno transferowe - Przypomnienie RET: Skład na Czechy v Polska
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Niemcy

Rugby Europe Trophy
Łódź, 02.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 7 33
2 MKS Ogniwo Sopot 7 25
3 RzKS Juvenia Kraków 6 24
4 Pogoń Awenta Siedlce 6 20
5 RC Orkan Sochaczew 6 13
6 RC Lechia Gdańsk 6 11
7 OKS Skra Warszawa 6 11
8 RC Arka Gdynia 6 1
9 KS Budowlani Lublin 6 0