POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 79

10.021.287 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Powołania na Czechy v Polska12.10.2017

 
Powołania zawodników na konsultację i mecz kadry narodowej seniorów Czechy v Polska w dniach 25-28.10.2017.
 
Ogniwo Sopot- Marcin Wilczuk, Stanisław Powała-Niedźwiecki, Piotr Zeszutek, Grzegorz Szczepański
Master Pharm Budowlani SA Łódź- Łukasz Kujawa, Adrian Ignaczak, Toma Mhedlidze, Michał Mirosz, Patryk Reksulak
Lechia Gdańsk- Sebastian Kacprzak, Marek Płonka Jr. Kewin Bracik
Pogoń Siedlce- Rafał Janeczko, Daniel Gdula, Tomasz Rokicki
KS Budowlani Lublin- Robizon Kelberashvili, Wojciech Król, Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk
KS Budowlani Łódź- Paweł Poniatowski
Arka Gdynia- Szymon Sirocki
Zawodnicy klubów z Francji: Jędrzej Nowicki (Le Creusot), Andrzej Charlat (CS Beaune)
Zawodnicy rezerwowi: Adrian Chróściel, Dawid Dybowski, Mateusz Plichta, Mateusz Mrowca
 
Sztab Szkoleniowo-Medyczny:                              
Stanisław Więciorek- I trener
Dariusz Komisarczuk- II trener
Tomasz Grodecki- trener przygotowania fizycznego
Bartosz Chudzik- Lekarz
Grzegorz Lemiesz- Fizjoterapeuta
Kamil Iwańczyk- Fizjoterapeuta    
Grzegorz Witczak- Kierownik drużyny
 
Zbiórka Reprezentacji w środę 25.10.2017 w Hotelu Tobaco w Łodzi przy ul. Kopernika 64 do godziny 18.00.
 
Powołani zawodnicy powinni obowiązkowo potwierdzić swoją obecność u trenera Stanisława Więciorka pod numerem tel. 507-056-049, nie później niż do niedzieli 15.10.2017 do godz. 22.00.
             
Stanisław Więciorek
 
RET: Polska v Mołdawia w Gdańsku Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 03

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 79

10.021.287 liczba odwiedzin od
01.01.2014