POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Powołania na Polska v Portugalia19.03.2018

 
Powołania na konsultację i mecz Polska v Portugalia w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy sezon 2017/2018 XV (21-25.03.2018)
 
Termin: 21-25 marca 2018 r.
Miejsce: Siedlce/Łódź 
Zbiórka: 21 marca br. (środa) do godz. 14.00, Hotel Ibis w Siedlcach, ul. Jana Pawła II 10 (przy stadionie rugby)
Wyjazd z Siedlec do Łodzi w piątek 23.03.2017. Koniec konsultacji 25.03.2018
Mecz RET: 24.03.2018, sobota, godz. 18.00, Łódź. 
 
W razie niemożliwości stawienia się na zgrupowaniu proszę o informację na adres mailowy: poczta@pzrugby.pl i telefonicznie Karol Czyż +48 792322634, Stanisław Więciorek +48 507056049
 
Powołani zawodnicy:
Budowlani Łódź SA
01. Adrian Ignaczak
Skra Warszawa
02. Sebastian Kostałkowski
Pogoń Siedlce
03. Przemysław Rajewski
04. Adrian Chróściel
Budowlani Lublin
05. Piotr Wiśniewski 
06. Robizon Kelberashvili 
Ogniwo Sopot
07. Piotr Zeszutek
08. Grzegorz Szczepański
09. Mateusz Plichta
10. Łukasz Szablewski
11. Marcin Wilczuk
Arka Gdynia
12. Dawid Banaszek
Lechia Gdańsk
13. Marek Płonka Jr.
14. Tomasz Rokicki
15. Grzegorz Buczek
16. Kewin Bracik
CS Bourgoin-Jallieu (Francja)
17. Adam Piotrowski
SMRC Saint Médard (Francja)
18. Mateusz Bartoszek
Hartpury RFC (Anglia)
19. Craig Bachurzewski
SC Leucate Corbières Mediterrannee (Francja)
20. Alexandre Beccuau 
Rugby Chartres Metropole (Francja)
21. Valentine Beccuau 
CO Creuseot Bourgogne (Francja)
22. Jędrzej Nowicki
 
Rezerwa: 
Wojciech Król - Budowlani Lublin
Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin
Sebastian Kacprzak - Lechia Gdańsk
Mateusz Nitschke - Posnania Poznań
Robert Graban - Ogniwo Sopot
Michał Kępa - Orkan Sochaczew
 
Sztab szkoleniowy i medyczny:
Trener: Duaine Linsday
Trener asystent: Karol Czyż
Trener młyna: Stanisław Więciorek
Trener przygotowania motorycznego: Tomasz Grodecki
Analiza video: Brian Fitzpatrick
Kierownik: Grzegorz Witczak
Lekarz: Bartosz Chudzik
Fizjo: Karol Grablowski
Fizjo: Piotr Arasimowicz
Fizjo: Grzegorz Lemiesz
 
U20: Powołania na konsultację do Siedlec Zmarł Stefan Rybka
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11