POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Poznaliśmy skład na Portugalię22.03.2018

 
Trener Duaine Linsday podał skład reprezentacji Polski, która w sobotę, 24 marca br. o godz. 18.00 zmierzy się w Łodzi z Portugalią w ramach Rugby Europe Trophy.
Bilety dostępne na KupBilet.pl [kliknij], w salonach Empik oraz punktach STS.
Transmisja meczu na Polsat Sport Extra
 
Zawodnicy
01. Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot 
02. Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk
03. Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa
04. Adam Piotrowski - CS Bourgoin-Jallieu
05. Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin 
06. Aleksander Nowicki - AS Macon Rugby
07. Marek Płonka Jr - Lechia Gdańsk
08. Piotr Zeszutek - Ogniwo Sopot (kapitan)
09. Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot 
10. Dawid Banaszek - Arka Gdynia 
11. Tomasz Rokicki - Lechia Gdańsk
12. Kewin Bracik - Lechia Gdańsk
13. Valentine Beccuau - Rugby Chartres Metropole
14. Alexandre Beccuau - SC Leucate Corbières Mediterrannee
15. Przemysław Rajewski - Pogoń Siedlce
 
Rezerwa 
16. Adrian Ignaczak - Budowlani Łódź SA
17. Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
18. Craig Bachurzewski - Hartpury RFC
19. Wojciech Król - Budowlani Lublin
20. Robert Graban - Ogniwo Sopot (debiutant)
21. Jędrzej Nowicki - CO Creuseot Bourgogne
22. Łukasz Szablewski - Ogniwo Sopot (debiutant)
23. Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
 
Sztab szkoleniowy i medyczny:
Trener: Duaine Linsday
Trener asystent: Karol Czyż
Trener młyna: Stanisław Więciorek
Trener przygotowania motorycznego: Tomasz Grodecki
Analiza video: Brian Fitzpatrick
Kierownik: Grzegorz Witczak
Lekarz: Bartosz Chudzik
Fizjo: Karol Grablowski
Fizjo: Piotr Arasimowicz
Fizjo: Grzegorz Lemiesz
 
Płoszaj: Rugby w Polsce trzeba budować od podstaw Nieznani bohaterowie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11