POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.533.510 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Poznaliśmy skład na Portugalię22.03.2018

 
Trener Duaine Linsday podał skład reprezentacji Polski, która w sobotę, 24 marca br. o godz. 18.00 zmierzy się w Łodzi z Portugalią w ramach Rugby Europe Trophy.
Bilety dostępne na KupBilet.pl [kliknij], w salonach Empik oraz punktach STS.
Transmisja meczu na Polsat Sport Extra
 
Zawodnicy
01. Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot 
02. Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk
03. Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa
04. Adam Piotrowski - CS Bourgoin-Jallieu
05. Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin 
06. Aleksander Nowicki - AS Macon Rugby
07. Marek Płonka Jr - Lechia Gdańsk
08. Piotr Zeszutek - Ogniwo Sopot (kapitan)
09. Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot 
10. Dawid Banaszek - Arka Gdynia 
11. Tomasz Rokicki - Lechia Gdańsk
12. Kewin Bracik - Lechia Gdańsk
13. Valentine Beccuau - Rugby Chartres Metropole
14. Alexandre Beccuau - SC Leucate Corbières Mediterrannee
15. Przemysław Rajewski - Pogoń Siedlce
 
Rezerwa 
16. Adrian Ignaczak - Budowlani Łódź SA
17. Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
18. Craig Bachurzewski - Hartpury RFC
19. Wojciech Król - Budowlani Lublin
20. Robert Graban - Ogniwo Sopot (debiutant)
21. Jędrzej Nowicki - CO Creuseot Bourgogne
22. Łukasz Szablewski - Ogniwo Sopot (debiutant)
23. Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
 
Sztab szkoleniowy i medyczny:
Trener: Duaine Linsday
Trener asystent: Karol Czyż
Trener młyna: Stanisław Więciorek
Trener przygotowania motorycznego: Tomasz Grodecki
Analiza video: Brian Fitzpatrick
Kierownik: Grzegorz Witczak
Lekarz: Bartosz Chudzik
Fizjo: Karol Grablowski
Fizjo: Piotr Arasimowicz
Fizjo: Grzegorz Lemiesz
 
Płoszaj: Rugby w Polsce trzeba budować od podstaw Nieznani bohaterowie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.533.510 liczba odwiedzin od
01.01.2014