POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.558.177 liczba odwiedzin od
01.01.2014

RET: Poznaliśmy skład na Portugalię22.03.2018

 
Trener Duaine Linsday podał skład reprezentacji Polski, która w sobotę, 24 marca br. o godz. 18.00 zmierzy się w Łodzi z Portugalią w ramach Rugby Europe Trophy.
Bilety dostępne na KupBilet.pl [kliknij], w salonach Empik oraz punktach STS.
Transmisja meczu na Polsat Sport Extra
 
Zawodnicy
01. Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot 
02. Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk
03. Sebastian Kostałkowski - Skra Warszawa
04. Adam Piotrowski - CS Bourgoin-Jallieu
05. Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin 
06. Aleksander Nowicki - AS Macon Rugby
07. Marek Płonka Jr - Lechia Gdańsk
08. Piotr Zeszutek - Ogniwo Sopot (kapitan)
09. Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot 
10. Dawid Banaszek - Arka Gdynia 
11. Tomasz Rokicki - Lechia Gdańsk
12. Kewin Bracik - Lechia Gdańsk
13. Valentine Beccuau - Rugby Chartres Metropole
14. Alexandre Beccuau - SC Leucate Corbières Mediterrannee
15. Przemysław Rajewski - Pogoń Siedlce
 
Rezerwa 
16. Adrian Ignaczak - Budowlani Łódź SA
17. Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce
18. Craig Bachurzewski - Hartpury RFC
19. Wojciech Król - Budowlani Lublin
20. Robert Graban - Ogniwo Sopot (debiutant)
21. Jędrzej Nowicki - CO Creuseot Bourgogne
22. Łukasz Szablewski - Ogniwo Sopot (debiutant)
23. Jakub Kamiński - Budowlani Lublin
 
Sztab szkoleniowy i medyczny:
Trener: Duaine Linsday
Trener asystent: Karol Czyż
Trener młyna: Stanisław Więciorek
Trener przygotowania motorycznego: Tomasz Grodecki
Analiza video: Brian Fitzpatrick
Kierownik: Grzegorz Witczak
Lekarz: Bartosz Chudzik
Fizjo: Karol Grablowski
Fizjo: Piotr Arasimowicz
Fizjo: Grzegorz Lemiesz
 
Płoszaj: Rugby w Polsce trzeba budować od podstaw Nieznani bohaterowie

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.558.177 liczba odwiedzin od
01.01.2014