POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Skład Holandii na mecz z Polska14.11.2018

 
Trener Gareth Gilbert, 13 listopada br. podał nazwiska 24 zawodników, którzy zagrają w meczu Rugby Europe Trophy przeciwko Polsce. W tej grupie jest trzynastu zawodników młyna i jedenastu z ataku, Gilbert obok graczy z ligi holenderskiej powołał dziewięciu występujących w Anglii, Francji, Nowej Zelandii i Szkocji. Dokładnie połowa zawodników to "absolwenci" Nationaal Talenten Centrum czyli Narodowego Centrum Talentów otwartego w 2014 roku ośrodka łączącego przygotowanie treningowe z nauką.
 
Zawodnicy młyna:
Alexander Barendregt - Old Boys University Rugby Club, Nowa Zelandia
Hugo Langelaan - Rugby Club ’t Gooi
Mark Darlington - Maidenhead RFC, Anglia
Roberto Warmerdam - Rugby Club Hilversum
Kieran Hogg - Rugby Club Hilversum
Andy Darlington - Maidenhead RFC, Anglia
Chesney Crosby - Rugby Club Hilversum
Jim Boelrijk - Rugby Club ’t Gooi
Mark Wokke - Castricumse RC
Dirk Danen - Rugby Club Hilversum (kapitan)
Kevin Krieger - Montpellier Heraud, Francja
Wolf van Dijk - Ayr Rugby Club, Szkocja  
Tom Altink - Rugby Club DIOK Leiden
 
Zawodnicy ataku:
Amir Rademaker - Ayr Rugby Club, Szkocja (vice-kapitan)
Tony Hoogenboom - Castricumse Rugby Club
Storm Carroll - Rugby Club Hilversum
Siem Noorman - Haagsche Rugby Club
Josh Gascoigne - Rugby Club Hilversum
Liam McBride - New Plymouth Old Boys, Nowa Zelandia
Norbecio Mambo - Rugby Club ‘t Gooi
Illie Greeve - Rugby Club DIOK Leiden
Lucas de Waaij - Rugby Club The Bassets
David Weersma - Bourges RFC, Francja
Quinten Koster - Loughborough University, Anglia
 

Pliki do pobrania

pdf Skład Holandii
Sobota z Polska v Holandia Rugby dla bezrobotnych Brytyjek
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0