POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

RET: Skład na Polska v Litwa01.11.2018

 
Skład reprezentacji Polski seniorów, który zmierzy się z Litwą w meczu Rugby Europe Trophy, w sobotę, 03 listopada br. o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 138 w Łodzi.
W wyjściowym składzie mamy aż czterech debiutantów!
 
Bilety można kupić w serwisie KupBilet.pl [kliknij], a także w salonach Empik oraz punktach STS.
 
To wydarzenie będzie obejrzeć w telewizji Polsat Sport News, transmisja na żywo rozpocznie się o godz. 18.00. 
 
Skład wyjściowy:
01. Marcin Wilczuk - Ogniwo Sopot
02. Kamil Bobryk - CS Vienne, Francja
03. Toma Mchedlidze - Budowlani Łódź SA  
04. Hugo Mazur (debiutant) - Olympique Marcquois Rugby, Francja
05. Kacper Lawski - CA Pontarlier Rugby, Francja
06. Piotr Wiśniewski - Budowlani Lublin
07. Kostiantyn Bezverkhyi (debiutant) - Ogniwo Sopot
08. Piotr Zeszutek, kapitan - Ogniwo Sopot  
09. Mateusz Plichta - Ogniwo Sopot
10. Wojciech Piotrowicz - Ogniwo Sopot 
11. Grzegorz Szczepański - Ogniwo Sopot
12. Daniel Gdula - Pogoń Siedlce
13. Harry Siejka (debiutant) - Burleigh Bears, Australia/Pogoń Siedlce
14. Aron Struminski (debiutant) - Taunton Titans RFC, Anglia
15. Krystian Pogorzelski - Budowlani Łódź SA 
 
Rezerwa:
16. Adrian Chróściel - Pogoń Siedlce 
17. Grzegorz Buczek - Lechia Gdańsk
18. Mateusz Adamski - Budowlani Łódź SA
19. Adam Piotrowski - Ogniwo Sopot
20. Stanisław Powała-Niedźwiecki - Ogniwo Sopot 
21. Jakub Bobruk - Budowlani Lublin
22. Kewin Bracik - Lechia Gdańsk
23. Radosław Bysewski - Ogniwo Sopot
 
Sztab szkoleniowy:
01. Duaine Lindsay - I trener
02. Christian Hitt - trener 
03. Stanisław Więciorek - trener asystent, młyn
04. Yurji Bukhalo - trener asystent, atak
05. Joshua Bennett - analiza video
06. Grzegorz Witczak - kierownik
 
Head Coach
Duaine Lindsay
 
Wspomnijmy tych, którzy odeszli... Wspomnienie: Marian Bondarowicz
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1