POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Regulacja przynależności do OZRugby10.03.2018

 
Na posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Rugby w dniu 9 marca br. zdecydowano się uregulować przynależność klubów do Okręgowych Związków Rugby. Ma to na celu uporządkowanie istniejącej sytuacji oraz stworzenie jasnych procedur dla przyszłych klubów i OZR-ów. 
 
Uchwała reguluje przynależność wszystkich klubów rugby, które znajdują się na terenie województwa posiadającego Okręgowy Związek Rugby. Przynależność do określonych OZR-ów obowiązuje kluby z województwa: dolnośląskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego. Pozostałe kluby, nie mieszące się w granicach geograficznych wymienionych województw, przynależą do aktualnie przypisanych OZR-ów. Dane kontaktowe OZR-ów i wykaz przypisanych do nich klubów znajdują się tutaj [kliknij]. 
 
Po zmianie przepisów klub wnioskujący o przyjęcie w poczet członków Polskiego Związku Rugby nie musi załączać opinii OZR-u. Przy przyjmowaniu do Polskiego Związku Rugby klubu, który nie działa na terenie województwa z OZR-em, o przydziale do Okręgu decydować będzie Zarząd Polskiego Związku Rugby.
 
RET: Powołania na Szwajcaria v Polska RET: Grali nasi przeciwnicy
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11