POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 0720.04.2016


Poniżej komunikat końcowy Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży, który został rozegrany w Siedlcach 16.04.2016.
Wyniki zostaną zweryfikowane po stwierdzeniu spełnienia wymogów regulaminowych. 
 
Mini żacy 
Grupa A: Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 7:0, Budowlani Łódź v AZS AWF Warszawa 9:0, Pogoń Siedlce v AZS AWF Warszawa 6:0, Budowlani Lublin v Budowlani Łódź 0:7, Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź 0:6, AZS AWF Warszawa v Budowlani Lublin 1:2.
Grupa B: UKS Strzała v Orkan Sochaczew 4:1, Fabrykanci Pabianice v Miejski Klub Rugby Siedlce 0:5, UKS Strzała v Miejski Klub Rugby Siedlce 2:5, Fabrykanci Pabianice v Orkan Sochaczew 4:2, UKS Strzała v Fabrykanci Pabianice 5:1, Miejski Klub Rugby Siedlce v Orkan Sochaczew 4:0.
Finał o VII miejsce: AZS AWF Warszawa v Orkan Sochaczew 0:6
Finał o V miejsce: Budowlani Lublin v Fabrykanci Pabianice 0:8
Finał o III miejsce: Pogoń Siedlce v UKS Strzała 0:5
Finał o I miejsce: Budowlani Łódź v Miejski Klub Rugby Siedlce 3:4
Kolejność: 1.Miejski Klub Rugby Siedlce; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.Pogoń Siedlce; 5.Fabrykanci Pabianice; 6.Budowlani Lublin; 7.Orkan Sochaczew; 8.AZS AWF Warszawa.
 
Żacy
UKS Strzała v Orkan II Sochaczew 10:1, Budowlani Łódź v Orkan Sochaczew 4:2, Pogoń Siedlce v Orkan II Sochaczew 4:3, UKS Strzała v Budowlani Łódź 2:0, Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 1:5, Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź 0:10, Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź 2:5, Orkan Sochaczew v UKS Strzała 6:3, Pogoń Siedlce v UKS Strzała 1:3, Orkan Sochaczew v Orkan II Sochaczew 7:1
Kolejność: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała; 4.MKS Pogoń Siedlce; 5. RC Orkan II Sochaczew.
 
Młodzik
Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź 7:0, Budowlani Lublin v Orkan Sochaczew 7:26, Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew 5:17, Budowlani Łódź v Budowlani Lublin 7:7, Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin 0:26, Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź 15:0.
Kolejność: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.MKS Pogoń Siedlce; 4.KS Budowlani Łódź.
 
OKKW Łódź: Plan i tematyka treningów PPR7: VII Turniej, Gdańsk
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Awenta Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 3 14
2 MKS Ogniwo Sopot 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 10
4 RC Orkan Sochaczew 3 9
5 OKS Skra Warszawa 2 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 5
7 RC Lechia Gdańsk 3 5
8 RC Arka Gdynia 3 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0